Wedstrijdkalender

September
Wedstrijd
Plaats
Inzwemmen
Contactpersoon
zo9Aquapoldro Sprint BokaalSprenkelaar, Apeldoorn12.30Leonie van Rees
za15Juniorenmeet deel 1Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Leonie van Rees
za22Minioren-Junioren Circuit deel 1IJsselslag, Zutphen15.30 ???Remon de Vos
zo23Ned. Estafette KampioenschappenP.vd Hoogenband, Eindhoven13.00Janet van Emous
Oktober
zo7Nat. Zwem Competitie deel 1De Vrolijkheid, Zwolle13.30Janet van Emous
za13Swimkick-Minioren deel 1Berghuizerbad, WapenveldManja van Luttikhuizen
LAC periode 1 deel 1Overboord, Dronten14.15Ingrid Veldhuis
zo14MASTERWEDSTRIJDSprenkelaar, ApeldoornPetra van Rijn
za20Jun-Jeugd-Sen-Circuit deel 1Veluwehal, Barneveld14.00Remon de Vos
vr26Swim Cup AmsterdamJanet van Emous
za27MiniorenMEET deel 1Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Manja van Luttikhuizen
Swim Cup AmsterdamJanet van Emous
NJK lange afstand korte baanJanet van Emous
zo28Swim Cup AmsterdamJanet van Emous
NJK lange afstand korte baanJanet van Emous
November
za3Jun-Jeugd-Sen-Circuit deel 2Laco, Geldermalsen????Remon de Vos
za10Gelderse Minioren Club MeetErika Terpstrabad, NijmegenRemon de Vos
LAC periode 1 deel 2Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Ingrid Veldhuis
za17GK kortebaanErika Terpstrabad, NijmegenJanet van Emous
MEERKAMP Competitie deel 1Dukenburg, Nijmegen15.00Leonie van Rees
zo18GK kortebaanErika Terpstrabad, NijmegenJanet van Emous
za24GK kortebaanErika Terpstrabad, NijmegenJanet van Emous
zo25GK kortebaanErika Terpstrabad, NijmegenJanet van Emous
December
za1Juniorenmeet deel 2de Koekoek, Vaassen14.30Leonie van Rees
za8Minioren-Junioren Circuit deel 2IJsselslag, Zutphen15.30 ???Remon de Vos
do13NJJK korte baanJanet van Emous
vr14NJJK korte baanJanet van Emous
za15NJJK korte baanJanet van Emous
MiniorenMEET deel 2Overboord, Dronten14.30Manja van Luttikhuizen
GBK korte baanIJsselslag, ZutphenJanet van Emous
zo16NJJK korte baanJanet van Emous
GBK korte baanIJsselslag, ZutphenJanet van Emous
vr21ONK korte baanJanet van Emous
za22ONK korte baanJanet van Emous
zo23ONK korte baanJanet van Emous
Januari
za12Nat. Zwem Competitie deel 2Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Janet van Emous
za19Jun-Jeugd-Sen Circuit deel 3De Peppel, Ede????Remon de Vos
do24ONMKDe Vrolijkheid, ZwolleMonique Donker
vr25ONMKDe Vrolijkheid, ZwolleMonique Donker
za26Swimkick-Minioren deel 2de Koekoek, Vaassen????Manja van Luttikhuizen
LAC periode 2 deel 1Bad Bloemendal, Nijkerk15.30Ingrid Veldhuis
ONMKDe Vrolijkheid, ZwolleMonique Donker
zo27ONMKDe Vrolijkheid, ZwolleMonique Donker
Februari
za2Regionale Estafette KampioenschappenTwentebad, HengeloJanet van Emous
za9Nat. Zwem Competitie deel 3De Vrolijkheid, Zwolle11.30Janet van Emous
za23MEERKAMP Competitie deel 2De 3 Essen, Zetten17.00Leonie van Rees
Maart
za2Minioren-Junioren Circuit deel 3IJsselslag, Zutphen15.30 ??Remon de Vos
za9RLAKSportfondsenbad West, NijmegenIngrid Veldhuis
zo10RLAKSportfondsenbad West, NijmegenIngrid Veldhuis
za16Jun-Jeugd-Sen Circuit deel 4Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Remon de Vos
za23Nat. Zwem Competitie deel 4De Beemd, Lochem16.30Janet van Emous
za30Gelderse Minioren Sprint KampioenschapManja van Luttikhuizen
MEERKAMP Competitie deel 3Sypel, Harderwijk16.15Leonie van Rees
April
vr5NJK lange afstand 800/1500mJanet van Emous
za6LAC periode 2 deel 2Bosbad, Emmeloord????Ingrid Veldhuis
vr12NK 5000mJanet van Emous
za13Swimcup Minioren + Juniorcup EindhovenRemon de Vos
MEERKAMP deel 4t Gastland, Rhenen15.30Leonie van Rees
za20Juniorenmeet deel 3de Beemd, Lochem16.30Leonie van Rees
Mei
do2ONMK lange baanAmerena, AmersfoortMonique Donker
vr3ONMK lange baanAmerena, AmersfoortMonique Donker
za4ONMK lange baanAmerena, AmersfoortMonique Donker
zo5ONMK lange baanAmerena, AmersfoortMonique Donker
za11Swimkick-Minioren deel 3Veluwehal, Barneveld????Manja van Luttikhuizen
za18GK lange baanSportfondsenbad West, NijmegenJanet van Emous
MEERKAMP deel 5Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Leonie van Rees
zo19GK lange baanSportfondsenbad West, NijmegenJanet van Emous
za25GK lange baanSportfondsenbad West, NijmegenJanet van Emous
Minioren MEET deel 3Berghuizerbad, Wapenveld14.30Manja van Luttikhuizen
zo26GK lange baanSportfondsenbad West, NijmegenJanet van Emous
Juni
za1Gelderse Minioren Finalesde Koekoek, VaassenRemon de Vos
JUNIORENMEET deel 4Berghuizerbad, Wapenveld14.30Leonie van Rees
zo2Gelderse Minioren Finalesde Koekoek, VaassenRemon de Vos
zo9PINKSTEREN NORDHORNNordhornJanet van Emous
ma10PINKSTEREN NORDHORNNordhornJanet van Emous
do13NJJKJanet van Emous
vr14NJJKJanet van Emous
za15GBK lange baanorganisator nog onbekendJanet van Emous
NJJKJanet van Emous
zo16GBK lange baanorganisator nog onbekendJanet van Emous
NJJKJanet van Emous
vr21ONKJanet van Emous
za22ONKJanet van Emous
zo23ONKJanet van Emous