Wedstrijdkalender

Maand
Dag
Wedstrijd
Plaats
Inzwemmen
Contactpersoon
September
zo9Aquapoldro Sprint BokaalSprenkelaar, Apeldoorn12.3Leonie van Rees
za15Juniorenmeet deel 1Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Leonie van Rees
za22Minioren-Junioren Circuit deel 1IJsselslag, Zutphen15.30Remon de Vos
zo23Ned. Estafette KampioenschappenP.vd Hoogenband, Eindhoven13.00Janet van Emous
Oktober
zo7Nat. Zwem Competitie deel 1De Vrolijkheid, Zwolle13.30Janet van Emous
za13Swimkick-Minioren deel 1Berghuizerbad, WapenveldManja van Luttikhuizen
LAC periode 1 deel 1Overboord, Dronten14.15Ingrid Veldhuis
zo14MASTERWEDSTRIJDSprenkelaar, ApeldoornPetra van Rijn
za20Jun-Jeugd-Sen-Circuit deel 1Veluwehal, Barneveld14.00
vr26Swim Cup Amsterdam
za27MiniorenMEET deel 1Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Manja van Luttikhuizen
Swim Cup Amsterdam
NJK lange afstand korte baan
zo28Swim Cup Amsterdam
NJK lange afstand korte baan
November
za3Jun-Jeugd-Sen-Circuit deel 2Laco, Geldermalsen????Connie Besaris
LAC periode 1 deel 2Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Ingrid Veldhuis
za17GK kortebaanErika Terpstrabad, NijmegenLeonie van Rees
MEERKAMP Competitie deel 1Dukenburg, Nijmegen15.30Leonie van Rees
zo18GK kortebaanErika Terpstrabad, NijmegenLeonie van Rees
za24GK kortebaanErika Terpstrabad, NijmegenLeonie van Rees
zo25GK kortebaanErika Terpstrabad, NijmegenLeonie van Rees
December
za1Juniorenmeet deel 2de Koekoek, Vaassen14.30Connie/Leonie
zo9Minioren-Junioren Circuit deel 2IJsselslag, Zutphen15.45Barbra Wonnink
do13NJJK korte baanP.v/d Hoogenband, EindhovenLeonie van Rees
vr14NJJK korte baanP.v/d Hoogenband, EindhovenLeonie van Rees
za15NJJK korte baanP.v/d Hoogenband, EindhovenLeonie van Rees
MiniorenMEET deel 2Overboord, Dronten14.30Manja van Luttikhuizen
GBK korte baanIJsselslag, ZutphenLeonie van Rees
zo16NJJK korte baanP.v/d Hoogenband, EindhovenLeonie van Rees
GBK korte baanIJsselslag, ZutphenLeonie van Rees
vr21ONK korte baanLeonie van Rees
za22ONK korte baanLeonie van Rees
zo23ONK korte baanLeonie van Rees
Januari
za12Nat. Zwem Competitie deel 2Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Leonie van Rees
za19Jun-Jeugd-Sen Circuit deel 3De Peppel, Ede14.30Connie Besaris
do24ONMKDe Vrolijkheid, ZwolleMonique Donker
vr25ONMKDe Vrolijkheid, ZwolleMonique Donker
za26Swimkick-Minioren deel 2de Koekoek, Vaassen14.30Manja van Luttikhuizen
LAC periode 2 deel 1Bad Bloemendal, Nijkerk15.30Ingrid Veldhuis
ONMKDe Vrolijkheid, ZwolleMonique Donker
zo27ONMKDe Vrolijkheid, ZwolleMonique Donker
Februari
za2Regionale Estafette KampioenschappenTwentebad, HengeloIngrid Veldhuis
za9Nat. Zwem Competitie deel 3De Vrolijkheid, Zwolle11.30Leonie van Rees
za16Medaillewedstrijd deel 1De Koekoek, Vaassen14.30Barbra Wonnink
Minioren-Junioren Circuit deel 3IJsselslag, Zutphen15.45Barbra Wonnink
za23MEERKAMP Competitie deel 2De 3 Essen, Zetten17.00Fam. Flim
Maart
za9RLAKSportfondsenbad West, NijmegenIngrid Veldhuis
zo10RLAKSportfondsenbad West, NijmegenIngrid Veldhuis
za16Jun-Jeugd-Sen Circuit deel 4Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Connie Besaris
za23Nat. Zwem Competitie deel 4De Beemd, Lochem16.30Leonie van Rees
za30Gelderse Minioren Sprint KampioenschapManja van Luttikhuizen
MEERKAMP Competitie deel 3Sypel, Harderwijk16.15Fam. Flim
April
vr5NJK lange afstand 800/1500mLeonie van Rees
za6LAC periode 2 deel 2Bosbad, Emmeloord15.45Ingrid Veldhuis
vr12NK 5000m
za13Swimcup Minioren + JuniorcupEindhoven
MEERKAMP Competitie deel 4t Gastland, Rhenen15.30Fam. Flim
za20JUNIORENMEET deel 3de Beemd, Lochem16.30Connie/Leonie
Mei
do2ONMK lange baanAmerena, AmersfoortMonique Donker
vr3ONMK lange baanAmerena, AmersfoortMonique Donker
za4ONMK lange baanAmerena, AmersfoortMonique Donker
zo5ONMK lange baanAmerena, AmersfoortMonique Donker
za11Swimkick-Minioren deel 3Veluwehal, Barneveld14.00Manja van Luttikhuizen
za18GK lange baanSportfondsenbad West, NijmegenLeonie van Rees
MEERKAMP Competitie deel 5Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Fam. Flim
zo19GK lange baanSportfondsenbad West, NijmegenLeonie van Rees
za25GK lange baanSportfondsenbad West, NijmegenLeonie van Rees
Minioren MEET deel 3Berghuizerbad, Wapenveld14.30Manja van Luttikhuizen
zo26GK lange baanSportfondsenbad West, NijmegenLeonie van Rees
Juni
za1Gelderse Minioren Finalesde Koekoek, VaassenManja van Luttikhuizen
JUNIORENMEET deel 4Berghuizerbad, Wapenveld14.30Connie/Leonie
zo2Gelderse Minioren Finalesde Koekoek, VaassenManja van Luttikhuizen
zo9PINKSTEREN NORDHORNNordhorn
ma10PINKSTEREN NORDHORNNordhorn
do13NJJK
vr14NJJK
za15GBK lange baanorganisator nog onbekendLeonie van Rees
NJJK
zo16GBK lange baanorganisator nog onbekendLeonie van Rees
NJJK
vr21ONK
za22ONK
Medaillewedstrijd deel 2Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Barbra Wonnink
zo23ONK