Programma

Programma

Wedstrijden




Jury

(s) = wedstrijdleider

Programma downloaden hier

Datum
Tijd
Jury
Wedstrijd
Tegenstander
Zwembad
Jurylid
Jurylid
Jurylid
23-2-2019 16:05 H2 Aquapoldro EG1 Polar Bears EG2 Sprenkelaar Remco Ruimerman (s) Herbert vd Brand Marieke Houdel
23-2-2019 16:45 H4 Aquapoldro BG1 DWK BG1 Sprenkelaar Jos Gesthuizen Niels Hensen Mark Nieuwenhuisen
23-2-2019 17:30 D2 Aquapoldro H3 Deltasteur H2 Sprenkelaar Pieternella Mengelberg Desiree Mulders Amanda Schreuder
23-2-2019 18:15 H3 Aquapoldro H4 DWK H3 Sprenkelaar Floris Haan Timo Bijl Marco Oelemans
23-2-2019 19:00 H4 Aquapoldro Da2 Proteus Da2 Sprenkelaar Karsten Beekman Martijn Bomhof Arjan van Erven
23-2-2019 19:45 D2 Aquapoldro Da1 NDD Da2 Sprenkelaar Carine vd Brand Michelle Groeneveld Linda Kropman-Makkink
23-2-2019 20:45 D1 Aquapoldro H2 Azuro H2 Sprenkelaar Debora Maassen Jasmijn Ruiter Astrid Simons
23-2-2019 21:45 H2 Aquapoldro H1 De IJsselmeeuwen H1 Sprenkelaar Rob Poortier Ronald vd Zande Paul Dekens
9-3-2019 17:00 D1 Aquapoldro Da3 SWOL 1894 Da3 Sprenkelaar Kim Dalhuisen Lisa Hengeveld Astrid Simons
9-3-2019 17:45 D3 Aquapoldro H5 WZC De ijssel Sprenkelaar Carline Diks Amanda Hoogenboom Nikita Dijkhof
9-3-2019 18:30 H5 Aquapoldro Da1 De Houtrib Da1 Sprenkelaar Roel Bakker Han Hofma Erik Neuteboom Spijker
16-3-2019 18:45 H2 Aquapoldro H4 Flevo H3 Malkander Paul Dekens Arnoud Hagen Jeroen Ruimerman
16-3-2019 19:30 H4 Aquapoldro Da1 De IJsselmeeuwen Da1 Malkander Tim Lelieveld Mark Nieuwenhuisen Sander Walhout
16-3-2019 20:30 D1 Aquapoldro H2 OZ&PC H2 Malkander Astrid Simons Marit ter Smitten Tessa Wolves
16-3-2019 21:30 H2 Aquapoldro H1 Orca H1 Malkander Martijn Ruimerman Michael Willemsen Ronald vd Zande
17-3-2019 15:45 v Aquapoldro DG2 De Rijn DG1 Malkander Marieke Houdel (s) Mascha Rouwenhorst - Van Werven Maartje Schoevaars
17-3-2019 16:30 v Aquapoldro CG2 NDD CG2 Malkander Marieke Houdel Mascha Rouwenhorst - Van Werven
17-3-2019 17:15 H1 Aquapoldro CG1 ENC Arnhem (SG) CG2 Malkander Wouter Uittenhout Hugo Paalman
17-3-2019 18:00 H1 Aquapoldro H3 DWV H2 Malkander Wouter Uittenhout Hugo Paalman Jan Cuperus
17-3-2019 18:45 H3 Aquapoldro Da2 EZPC Da1 Malkander Floris Haan Mees vd Leeden Marco Oelemans
23-3-2019 17:00 H2 Aquapoldro DG2 Proteus DG1 Sprenkelaar Sven Rouwenhorst (s) Remco Ruimerman Ritsert Flim
23-3-2019 17:45 H5 Aquapoldro CG1 DOS CG1 Sprenkelaar Erik Neuteboom Spijker Han Hofma
23-3-2019 18:30 H5 Aquapoldro BG1 De IJsselmeeuwen BG1 Sprenkelaar Erik Neuteboom Spijker Han Hofma Martin Laan
30-3-2019 16:05 H4 Aquapoldro EG1 SWOL 1894 EG1 Sprenkelaar Arjan van Erven (s) Jos Gesthuizen Niels Hensen
30-3-2019 16:45 H3 Aquapoldro H5 WZCDe ijsel Sprenkelaar Floris Haan Mees vd Leeden Marco Oelemans
30-3-2019 17:30 H5 Aquapoldro H4 SWOL 1894 H4 Sprenkelaar Fokko Gjaltema Paul Grobben Han Hofma
30-3-2019 18:15 H4 Aquapoldro H3 SWOL 1894 H3 Sprenkelaar Kevin Fens Tim Lelieveld Mark Nieuwenhuisen
30-3-2019 19:00 H3 Aquapoldro Da2 AquaNovio DG2 Sprenkelaar Timo Bijl Wilfred Dennekamp Joost van Gein
30-3-2019 19:45 D2 Aquapoldro Da1 Proteus Da1 Sprenkelaar Carlie vTeeckelenburgh Carine vd Brand Fiona Cornelissen
30-3-2019 20:45 D1 Aquapoldro H2 WSG ESTA (SG) H2 Sprenkelaar Kim Dalhuisen Lisa Hengeveld Debora Maassen
30-3-2019 21:45 H2 Aquapoldro H1 Zwemvereniging Utrecht H1 Sprenkelaar Rob Poortier Jeroen Ruimerman Martijn Ruimerman
6-4-2019 17:00 D2 Aquapoldro CG1 NDD CG1 Sprenkelaar Fiona Cornelissen Michelle Groeneveld
6-4-2019 17:45 H2 Aquapoldro Da3 De Eerste Kolk Da1 Sprenkelaar Arnoud Hagen Rob Poortier Sven Rouwenhorst
6-4-2019 18:30 D3 Aquapoldro Da2 Triton Putten Da1 Sprenkelaar Anouk Peters Evalien Prins Marjolein ter Wiel
6-4-2019 19:15 D2 Aquapoldro H2 SWOL 1894 H2 Sprenkelaar Ina Gloudemans Merle van IJperenburg Linda Kropman-Makkink
6-4-2019 20:15 H2 Aquapoldro Da1 VKC'03 Da1 Sprenkelaar Michael Willemsen Ronald vd Zande Jeroen Ruimerman
6-4-2019 21:15 D1 Aquapoldro H1 SWOL 1894 H1 Sprenkelaar Romy van Bijsteren Sara Boon Kim Dalhuisen
13-4-2019 17:15 H4 Aquapoldro EG1 De Houtrib EG1 Sprenkelaar Ritsert Flim (s) Jos Gesthuizen Niels Hensen
13-4-2019 17:55 D2 Aquapoldro CG2 De Meer CG1 Sprenkelaar Desiree Mulders Amanda Schreuder
13-4-2019 18:40 D2 Aquapoldro H4 ZPC Hatto Heim H1 Sprenkelaar Desiree Mulders Amanda Schreuder Pieternella Mengelberg
13-4-2019 19:25 H4 Aquapoldro BG1 Proteus BG1 Sprenkelaar Karsten Beekman Martijn Bomhof Kevin Fens
13-4-2019 20:10 H4 Aquapoldro H3 Flevo H2 Sprenkelaar Karsten Beekman Martijn Bomhof Kevin Fens

Bar

Rooster downloaden hier

Datum
Begin
Einde
Wie
Wie
23-2-2019 16:05 17:30 Tessa Wolves Marit Smitten
23-2-2019 17:30 19:00 Martijn Ruimerman Jeroen Ruimerman
23-2-2019 19:00 20:45 Jelle Kropman Mees v/d leeden
23-2-2019 20:45 Einde Carlie van Teeckelenburgh Desiree Mulders
9-3-2019 17:00 18:30 Joost van Gein Marco Oelemans
9-3-2019 18:30 Einde Marjolein v/d Wiel Annelien de Pater
23-3-2019 17:00 17:45 Jeroen Ruimerman Ronald v/d Zande
23-3-2019 17:45 Einde Paul Grobben Jan Dirk Krikke
30-3-2019 16:05 17:30 Michelle Groeneveld Diana Kamp
30-03-19 17:30 19:00 Astrid Simons Sara Boon
30-03-19 19:00 20:45 Koos Elferink Mr X.
30-03-19 20:45 Einde Louis Op den Brouw Timo Bijl
06-04-19 17:00 18:30 Paul Dekens Herbert v/d Brand
06-04-19 18:30 20:15 Wietse Bodde Hidde Buiting
06-04-19 20:15 Einde Rolinda Dijkhof Carline Diks
13-04-19 17:15 17:55 Mr X. Tim Lelieveld
13-04-19 17:55 19:25 Floris Haan Joost van Gein
13-04-19 19:25 Einde Kim Dalhuisen Debora Maassen

Instructies Bardienst 't Sprenkeltje

Ballen

Periode
Soort waterpolobal
Team
Zwembad
september 2018 Dames/Jeugd Jeugd DG Malkander
september 2018 Heren Heren 4/5 Malkander
oktober 2018 Heren Heren 2 Malkander
oktober 2018 Dames/Jeugd Jeugd BG Malkander
november 2018 Heren Heren 1 Malkander
november 2018 Dames/Jeugd Jeugd CG Malkander
december 2018 Heren Heren 3 Malkander
december 2018 Dames/Jeugd Jeugd DG Malkander
januari 2019 Heren Heren 2 Malkander
januari 2019 Dames/Jeugd Jeugd BG Malkander
februari 2019 Heren Heren 1 Malkander
februari 2019 Dames/Jeugd Jeugd CG Malkander
maart 2019 Heren Heren 3 Malkander
maart 2019 Dames/Jeugd Jeugd DG Malkander
april 2019 Heren Heren 2 Malkander
april 2019 Dames/Jeugd Jeugd BG Malkander
mei 2019 Heren Heren 1 Malkander
mei 2019 Dames/Jeugd Jeugd CG Malkander
juni 2019 Heren Heren 3 Malkander
juni 2019 Dames/Jeugd Jeugd BG Malkander
september 2018 Dames/Jeugd Jeugd BG Sprenkelaar
september 2018 Heren Heren 1 Sprenkelaar
oktober 2018 Heren Heren 4 Sprenkelaar
oktober 2018 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
november 2018 Heren Heren 5 Sprenkelaar
november 2018 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
december 2018 Heren Heren 1 Sprenkelaar
december 2018 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
januari 2019 Heren Heren 4 Sprenkelaar
januari 2019 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
februari 2019 Heren Heren 5 Sprenkelaar
februari 2019 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
maart 2019 Heren Heren 3 Sprenkelaar
maart 2019 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
april 2019 Heren Heren 4 Sprenkelaar
april 2019 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
mei 2019 Heren Heren 5 Sprenkelaar
mei 2019 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
juni 2019 Heren Heren 1 Sprenkelaar
juni 2019 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
september 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
oktober 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
november 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
december 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
januari 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
februari 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
maart 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
april 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
mei 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
juni 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
september 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
oktober 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
november 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
december 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
januari 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
februari 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
maart 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
april 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
mei 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
juni 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander