Programma

Programma

Wedstrijden




Jury

(s) = wedstrijdleider

Programma downloaden hier

Datum
Tijd
Jury
Wedstrijd
Tegenstander
Zwembad
Jurylid
Jurylid
Jurylid
15-09-18 20:45 H1 Aquapoldro H4 Octopus H1 Sprenkelaar Lennart v Ommen Hugo Paalman Wietse Bodde
16-09-18 14:00 D1 Aquapoldro EG1 Polar Bears EG2 Sprenkelaar Jasmijn Ruiter (s) Romy van Bijsteren Colette Wouda
16-09-18 14:40 D1 Aquapoldro CG2 PFC Rheden CG1 Sprenkelaar Romy van Bijsteren Jasmijn Ruiter
16-09-18 15:25 D1 Aquapoldro CG1 Livo CG1 Sprenkelaar Romy van Bijsteren Jasmijn Ruiter
22-09-18 17:00 D3 Aquapoldro DG2 ENC Arnhem (SG) DG1 Sprenkelaar Nikita Dijkhof (s) Carline Diks Evalien Prins
22-09-18 17:45 H3 Aquapoldro BG1 ENC Arnhem (SG) BG1 Sprenkelaar Marco Oelemans Timo Bijl Mees vd Leeden
22-09-18 18:30 D2 Aquapoldro Da3 ZVV Da1 Sprenkelaar Fiona Cornelissen Michelle Groeneveld Amanda Schreuder
22-09-18 19:15 D2 Aquapoldro H3 EZPC H1 Sprenkelaar Fiona Cornelissen Michelle Groeneveld Amanda Schreuder
29-09-18 17:00 D1 Aquapoldro H5 Proteus H4 Sprenkelaar Marit ter Smitten Sara Boon Debora Maassen
29-09-18 17:45 H5 Aquapoldro Da2 Flevo Da1 Sprenkelaar Jaap-Jan Wensing Petrus Cuperus Fokko Gjaltema
29-09-18 18:30 D2 Aquapoldro Da1 De Spreng Da1 Sprenkelaar Marieke Houdel Pieternella Mengelberg Carlie vTeeckelenburgh
29-09-18 19:30 D2 Aquapoldro H2 Het Ravijn H3 Sprenkelaar Marieke Houdel Pieternella Mengelberg Carlie vTeeckelenburgh
29-09-18 20:30 H2 Aquapoldro H1 WS Twente H1 Sprenkelaar Sven Rouwenhorst Jeroen Ruimerman Martijn Ruimerman
06-10-18 17:00 H4 Aquapoldro BG1 ZPC Hatto Heim BG1 Sprenkelaar Martin Laan Martijn Bomhof Niels Hensen
06-10-18 17:45 H4 Aquapoldro CG2 De Rijn CG1 Sprenkelaar Martijn Bomhof Niels Hensen
06-10-18 18:30 H3 Aquapoldro CG1 DWV CG1 Sprenkelaar Floris Haan Mees vd Leeden
06-10-18 19:15 D3 Aquapoldro H4 Proteus H2 Sprenkelaar Nikita Dijkhof Carline Diks Evalien Prins
06-10-18 20:00 H4 Aquapoldro H3 Aqua-Novio'94 H3 Sprenkelaar Arjan van Erven Kevin Fens Sander Walhout
06-10-18 20:45 H3 Aquapoldro Da3 SWOL 1894 Da3 Sprenkelaar Timo Bijl Marco Oelemans Wilfred Dennekamp
13-10-18 17:00 H2 Aquapoldro DG2 De Rijn DG1 Sprenkelaar Ritsert Flim (s) Sven Rouwenhorst Remco Ruimerman
13-10-18 17:45 H1 Aquapoldro H5 ZPC De Hof H4 Sprenkelaar Wietse Bodde Hidde Buiting Jan Cuperus
13-10-18 18:30 H5 Aquapoldro H2 Livo H2 Sprenkelaar Ab Kok Erik Neuteboom Spijker Fokko Gjaltema
13-10-18 19:30 H2 Aquapoldro H1 Livo H1 Sprenkelaar Michael Willemsen Ronald vd Zande Martijn Ruimerman
27-10-18 18:45 D1 Aquapoldro H3 PFC Rheden H1 Malkander Lisa Hengeveld Tessa Wolves Marit ter Smitten
27-10-18 19:30 H3 Aquapoldro Da2 DWK Da2 Malkander Mees vd Leeden Louis op den Brouw Joost van Gein
27-10-18 20:15 D2 Aquapoldro Da1 Schuurman BZC Da2 Malkander Desiree Mulders Merle van IJperenburg Linda Kropman-Makkink
28-10-18 13:45 D2 Aquapoldro EG1 SWOL 1894 EG1 Sprenkelaar Marieke Houdel (s) Ritsert Flim Colette Wouda
28-10-18 14:25 D2 Aquapoldro DG2 Proteus DG1 Sprenkelaar Ritsert Flim (s) Marieke Houdel Colette Wouda
28-10-18 15:10 D1 Aquapoldro CG2 ENC Arnhem (SG) CG1 Sprenkelaar Sara Boon Debora Maassen
28-10-18 15:55 D1 Aquapoldro CG1 De Spreng CG1 Sprenkelaar Sara Boon Debora Maassen
03-11-18 17:00 H1 Aquapoldro BG1 SWOL 1894 BG1 Sprenkelaar Hugo Paalman Erik Uittenhout Wouter Uittenhout
03-11-18 17:45 H5 Aquapoldro H2 HZPC/Avéna (SG) H3 Sprenkelaar Roel Bakker Jaap-Jan Wensing Ab Kok
03-11-18 18:45 H5 Aquapoldro H1 ENC Arnhem (SG) H1 Sprenkelaar Roel Bakker Jaap-Jan Wensing Ab Kok
10-11-18 18:45 v Aquapoldro CG2 De Breuly CG1 Malkander Ina Gloudemans Maartje Schoevaars
10-11-18 19:30 H3 Aquapoldro Da3 De Eerste Kolk Da1 Malkander Wilfred Dennekamp Joost van Gein Floris Haan
10-11-18 20:15 D3 Aquapoldro Da2 Deltasteur Da1 Malkander Nikita Dijkhof Rolinda Dijkhof Marjolein ter Wiel
10-11-18 21:00 D2 Aquapoldro H3 Hydrofiel H2 Malkander Desiree Mulders Linda Kropman-Makkink Merle van IJperenburg
11-11-18 16:00 H1 Aquapoldro H4 ZVV H1 Malkander Wouter Uittenhout Hidde Buiting Jan Cuperus
11-11-18 16:45 H1 Aquapoldro H5 De IJsselmeeuwen H4 Malkander Wouter Uittenhout Hidde Buiting Jan Cuperus
17-11-18 17:00 H1 Aquapoldro EG1 De Houtrib EG1 Sprenkelaar Lennart v Ommen (s) Hugo Paalman Erik Uittenhout
17-11-18 17:40 ? Aquapoldro H2 Ritola-Zwemmen en Wa H2 Sprenkelaar
17-11-18 18:40 ? Aquapoldro H1 NDD H1 Sprenkelaar Louis Op den Brouw
24-11-18 17:00 H3 Aquapoldro BG1 De Berkelduikers BG1 Sprenkelaar Timo Bijl Floris Haan Marco Oelemans
24-11-18 17:45 D2 Aquapoldro CG1 Proteus CG1 Sprenkelaar Michelle Groeneveld Merle van IJperenburg
24-11-18 18:30 D1 Aquapoldro H3 Nunspeet H2 Sprenkelaar Tessa Wolves Astrid Simons Kim Dalhuisen
24-11-18 19:15 H3 Aquapoldro Da2 RZC/EZZ (SG) Da1 Sprenkelaar Wilfred Dennekamp Joost van Gein Mees vd Leeden
24-11-18 20:00 D2 Aquapoldro Da1 ENC Arnhem (SG) Da2 Sprenkelaar Desiree Mulders Amanda Schreuder Linda Kropman-Makkink
01-12-18 17:00 H5 Aquapoldro EG1 Flevo EG1 Sprenkelaar Louis op den Brouw (s) Erik Neuteboom Spijker Paul Grobben
01-12-18 17:40 H5 Aquapoldro DG2 De IJsselmeeuwen DG1 Sprenkelaar Erik Neuteboom Spijker (s) Louis op den Brouw Paul Grobben
01-12-18 18:25 D1 Aquapoldro CG2 Aqua-Novio'94 CG1 Sprenkelaar Kim Dalhuisen Lisa Hengeveld
01-12-18 19:10 D1 Aquapoldro H5 De Zandstuve H2 Sprenkelaar Marit ter Smitten Kim Dalhuisen Lisa Hengeveld
08-12-18 17:00 H1 Aquapoldro CG2 Thetis CG1 Sprenkelaar Nick Dalhuisen Tijs Maas
08-12-18 17:45 H1 Aquapoldro H4 ZEW H2 Sprenkelaar Lennart v Ommen Nick Dalhuisen Tijs Maas
08-12-18 18:30 H4 Aquapoldro H2 De Mors H3 Sprenkelaar Karsten Beekman Jos Gesthuizen Tim Lelieveld
08-12-18 19:30 H2 Aquapoldro H1 De Mors H1 Sprenkelaar Herbert vd Brand Michael Willemsen Ronald vd Zande
15-12-18 17:00 H2 Aquapoldro BG1 Flevo BG1 Sprenkelaar Paul Dekens Arnoud Hagen Rob Poortier
15-12-18 17:45 H2 Aquapoldro Da3 De Woelwaters Da1 Sprenkelaar Paul Dekens Arnoud Hagen Rob Poortier
15-12-18 18:30 D3 Aquapoldro H5 De Veene H2 Sprenkelaar Evalien Prins Marjolein ter Wiel Rolinda Dijkhof
15-12-18 19:15 H5 Aquapoldro H3 Triton Putten H2 Sprenkelaar Roel Bakker Petrus Cuperus Fokko Gjaltema

Bar

Datum
Begin
Einde
Wie
Wie
28-10-2018 13:45 15:10 Paul Dekens Arnoud Hagen
28-10-2018 15:10 Einde Rob Portier Jeroen Ruimerman
3-11-2018 17:00 17:45 Tijs Maas Hugo Paalman
3-11-2018 17:45 Einde Fokko Gjaltema Kobus Rouwenhorst
17-11-2018 17:00 18:40 Pieternella Mengelenberg Amanda schreuder
17-11-2018 18:40 Einde Martijn Ruimerman Remco Ruimerman
24-11-2018 17:00 19:15 Debora Maassen Lisa Hengeveld
24-11-2018 19:15 Einde Arjan van Erven Kevin Fens
1-12-2018 17:00 18:25 Timo Bijl Floris Haan
1-12-2018 18:25 Einde Jasmijn Ruiter Tesse Wolves
8-12-2018 17:00 18:30 Erik Uittenhout Michel Janssen
8-12-2018 18:30 Einde Kevin Krampshuis Mees van der Leeden
15-12-2018 17:00 19:15 Herbert van den Brand Sven Rouwenhorst
15-12-2018 19:15 Einde Nikita Dijkhof Carline Diks

Instructies Bardienst 't Sprenkeltje

Ballen

Periode
Soort waterpolobal
Team
Zwembad
september 2018 Dames/Jeugd Jeugd DG Malkander
september 2018 Heren Heren 4/5 Malkander
oktober 2018 Heren Heren 2 Malkander
oktober 2018 Dames/Jeugd Jeugd BG Malkander
november 2018 Heren Heren 1 Malkander
november 2018 Dames/Jeugd Jeugd CG Malkander
december 2018 Heren Heren 3 Malkander
december 2018 Dames/Jeugd Jeugd DG Malkander
januari 2019 Heren Heren 2 Malkander
januari 2019 Dames/Jeugd Jeugd BG Malkander
februari 2019 Heren Heren 1 Malkander
februari 2019 Dames/Jeugd Jeugd CG Malkander
maart 2019 Heren Heren 3 Malkander
maart 2019 Dames/Jeugd Jeugd DG Malkander
april 2019 Heren Heren 2 Malkander
april 2019 Dames/Jeugd Jeugd BG Malkander
mei 2019 Heren Heren 1 Malkander
mei 2019 Dames/Jeugd Jeugd CG Malkander
juni 2019 Heren Heren 3 Malkander
juni 2019 Dames/Jeugd Jeugd BG Malkander
september 2018 Dames/Jeugd Jeugd BG Sprenkelaar
september 2018 Heren Heren 1 Sprenkelaar
oktober 2018 Heren Heren 4 Sprenkelaar
oktober 2018 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
november 2018 Heren Heren 5 Sprenkelaar
november 2018 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
december 2018 Heren Heren 1 Sprenkelaar
december 2018 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
januari 2019 Heren Heren 4 Sprenkelaar
januari 2019 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
februari 2019 Heren Heren 5 Sprenkelaar
februari 2019 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
maart 2019 Heren Heren 3 Sprenkelaar
maart 2019 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
april 2019 Heren Heren 4 Sprenkelaar
april 2019 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
mei 2019 Heren Heren 5 Sprenkelaar
mei 2019 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
juni 2019 Heren Heren 1 Sprenkelaar
juni 2019 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
september 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
oktober 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
november 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
december 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
januari 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
februari 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
maart 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
april 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
mei 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
juni 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
september 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
oktober 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
november 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
december 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
januari 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
februari 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
maart 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
april 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
mei 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
juni 2019 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander