Afdelingsbestuur

Afdelingsbestuur

Algemene bestuurstaken, zoals de ledenadministratie, worden gedeeld met het overkoepelend Aquapoldro bestuur. Om afdelingspecifieke zaken goed te coördineren is er een zogenaamde afdelingsbestuur. Het afdelingsbestuur wordt op een aantal gebieden ondersteund door een commissie.

Voorzitter: Herbert de Groot

  • Maakt deel uit van hoofdbestuur Aquapoldro
  • Stelt samen met het afdelingsbestuur de jaarlijkse afdelingsbegroting op. Deze wordt behandeld en vastgesteld door het hoofdbestuur van Aquapoldro.
  • Vertegenwoordigt de afdeling bij externe bijeenkomsten zoals bijvoorbeeld van Nederlandse Triatlonbond (NTB).

Secretaris: Andries Langendijk

  • Verslaglegging vergaderingen afdelingsbestuur
  • Verzorgd de communicatie naar de leden van de afdeling
  • Ledenadministratie samen met het Aquapoldro bestuur en bijhouden van NTB-licenties
  • Contactpersoon voor potentiële nieuwe leden

Penningmeester: Harry van Milligen

  • Stelt in overleg met het afdelingsbestuur de jaarlijkse begroting op en bewaakt deze met de penningmeester van het Aquapoldro bestuur.
  • Primair aanspreekpunt van de kledingcommissie en de sponsorcommissie.
  • Lid commissie trainingsweekend (TWC)

Vertegenwoordiger trainers: Bianca Splinter en Andrea Kohlrusch

  • Vertegenwoordigen de trainers
  • Bianca coördineert de zwemtrainers
  • Andrea coördineert de loop- en fietstrainers

Vertegenwoordiger jeugd: Ralph van Dijk

  • Coördinator en aanspreekpunt voor alle zaken gerelateerd aan jeugd en jeugdtrainingen.

Vertegenwoordiger Technische Commissie: Hinke van Wezep

  • Vertegenwoordigt de TC (Technische Commissie) in het afdelingsbestuur.

Lief en leed commissie en evenementen: Beatriz van Dijk

  • Aanspreekpunt voor "lief en leed"

Ondersteunende commissies

Technische Commissie (Beleid teams in competities & aansturing teamcaptains)
    • Hinke van Wezep
    • Laurens Verwoest
Trainingsweekend Commissie (Organisatie trainingsweekend)
    • Harry van Milligen
    • Ineke Telgen
    • Bianca Splinter
    • Ruud Gilde
    • Wilbert Pannekoek
Kledingcommissie (Organiseert kledingbestellingen clubkleding)
    • Annemieke Vliegen
    • Klaas Visser
    • Rob van Gils
    • Maryl Biermans
Webteam (Plaatst berichten en verslagen, past afdelingspagina's aan)
    • Jörgen Hennekes
    • André van den Berg
    • Cornelis Scheltinga

 

Sponsorcommisie (Onderhoud contact met sponsoren)
    • vacant, vrijwilligers gezocht!