Contact

Neem contact met ons op!

Contactformulier

Kijk voor meer informatie bij de website van de betreffende afdeling of bel of mail naar één de volgende personen.

Contactgegevens

Zwemvereniging Aquapoldro
Boomblauwtje 70
7323 VR Apeldoorn
E-mail: info@aquapoldro.nl

Bank (ING): NL 83 INGB 0003 3701 49

Contactpersonen

Ton Gloudemans

Secretariaat/ledenadministratie

E-mail: secretaris@aquapoldro.nl
E-mail: ledenadministratie@aquapoldro.nl

Ritsert Flim

Voorzitter

E-mail: voorzitter@aquapoldro.nl

Ester Buiting

Penningmeester

E-mail: penningmeester@aquapoldro.nl

Ineke Nicolai

Opleidingen / Waterratten / Recreatie

E-mail: opleidingen@aquapoldro.nl
E-mail: waterratten@aquapoldro.nl

Hans Kuyper

Wedstrijdzwemmen

E-mail: zwemsecretariaat@aquapoldro.nl

Monique Donker

Masterzwemmen

E-mail: masters@aquapoldro.nl

Louis op den Brouw

Voorzitter Waterpolo

E-mail: polovoorzitter@aquapoldro.nl

Martin Laan

Secretaris Waterpolo

E-mail: polosecretaris@aquapoldro.nl

Herbert de Groot

Herbert de Groot

Voorzitter Triathlon

E-mail: triathlonvoorzitter@aquapoldro.nl

Vacant

Vertrouwenspersoon (vrouw)

Vacant: mail voorlopig doorgestuurd naar Marc van den Broek

E-mail: vertrouwenspersoon_v@aquapoldro.nl

Marc van den Broek

Vertrouwenspersoon (man)

E-mail: vertrouwenspersoon_m@aquapoldro.nl

Proeftrainen?

Nieuwsgierig geworden naar Aquapoldro?
Kom een keer kijken of onze vereniging bij jou past! Je kunt altijd een aantal keer vrijblijvend meetrainen.