Categorie: Verslagen

Master club meet Steenwijk

Zaterdag 14-09-2019 hebben we met een team deel genomen aan de Nederlandse Masters Clubkampioenschappen in Steenwijk. Dit was een erg leuke ervaring. We hebben er met z’n allen een goede wedstrijd van gemaakt en zijn niet ontevreden over het resultaat.

Monique Donker

ONMK Amersfoort Lange baan 02 t/m 05-2019

Weer 7 Nederlandse titels voor Aquapoldro Masters bij de ONMK Lange Baan in Amersfoort, Taco H 85+ behaalde drie titels, 50 school, rug en vrije slag, Leny D 75+ behaalde vier titels,50 meter school, vlinder rug en vrije slag, Brechtje D25+ behaalde op de 50 meter schoolslag een mooie dertiende plaats, en op de vrije slag werd ze veertigste, Yorick H25+ werd op de 50 meter vlinder twintigste, en de 50 meter vrij een mooie twaalfde plaats.  Leny Kamp

ONMK Zwolle 24 t/m 27 jan 2019

7 Nederlandse titel voor Aquapoldro
Taco Blommenstein 3 titels 50 mtr schoolslag met kampioensrecord,
50 mtr rugslag en 50mtr vrijeslag
Bep van Riessen 1 titel 400 mtr vrije slag
Leny Kamp 3 titels 50 mtr vlinderslag, 50 mtr rug slag en 50mtr vrije slag

Slotwedstrijd Zuidelijke cirkel

Tijdens de slotwedstrijd van de Zuidelijke cirkel in Eindhoven OP 02-12-2018
heeft Leny Kamp zowel het sprintklassement vrije slag als het sprintklassement wisselslag gewonnen,
Edzo Huisman en Angelique Rotteveel hebben het klassement niet vol gezwommen.

GMK Winterswijk 28-10-2018

Bij de GelderseMasterkampioenschappen in Winterswijk hebben we
8x Goud 3x Zilver en 4xBrons gehaald.
We werden met onze ploeg 7devan Gelderland
Goud was er voor Taco 3x,Leny 3x, Haya 1x en Dik 1x.
Zilver voor Leny 2x, Peter1x.
Brons voor Angelique,. 2xDik 1x en Peter 1x.
Verder nog vierde plaatsenvoor Angelique en Monique .
Vijfde plaatsen voor Haya,Monique en Peter.
Een zesde plaats voorAngelique.
Een zevende plaats voorHaya.
Leny

De ONMK van 18 t/m 21 januari in Terneuzen

De drie 20 plussers Tamara, Suzan en Vincent maakten hier hun debuut en deden het prima met heel veel PR s

De twee oudere zwemsters deden het ook heel goed met 2 keer zilver voor Leny en voor Bep  1 keer zilver en twee keer brons.

De uitslagen zijn:

Dames 400 mtr vrije slag:    Suzan 5:22.53 14e               Bep 9:.41.17 3e

Dames  100 mtr rugslag      Tamara 1:14.30 PR 12e        Leny 2:12.83 4e             Bep 2:26.86 2e

Heren 100 mtr rugslag    Vincent 1:08.64 6e

Dames 50 mtr vlinderslag     Suzan 33:03 PR 10e               Tamara 33:16 11e            Leny 1:23.73 2e

Heren 100 mtr vrije slag     Vincent 1:.02.68 15e Dames 200 mtr wisselslag   Suzan 2:46.87 14e Dames 400 mtr wisselslag   Tamara 5:57.16 10e Heren 50 mtr rugslag          Vincent 31:16 8e Dames 50 mtr rugslag         Tamara 35:26 15e                Leny 58.48 2e Dames 100 mtr wisselslagSuzan 1:17.57 PR 24e

Dames 200 vrije slag             Suzan 2:27.38 18e                Bep 4.37.20 3e Heren 100 mtr schoolslag   Vincent 1:20.05 PR 17e

Masterwedstrijd Neptunes Arnhem 24-03-2018

Daniël Heurneman behaalde hier een 1e en een 2e plaats

Peter Veeneman behaalde hier een 2e en een 3e plaats

Petra Albers van Rijn behaalde hier een 3e, een 4e en een 5e plaats

Alissa Horlings behaalde hier een 4e en een 5e plaats

Tevens werd een 2e plaats behaald op de 4x 25 mtr wisselslag estafette