Categorie: Wintercompetitie

De winter-competitie bestaat uit een aantal evenementjes. Alle leden (dus zowel tri- als du-atleten) mogen mee doen aan deze evenementjes. De “wedstrijdjes” worden gehouden op zaterdagen tijdens en/of na de zwemtraining. Daarnaast verzinnen de winnaars van vorig jaar de puntentelling waarbij ook de opkomst bij de trainingen kan worden meegenomen.
 
 

 

Wedstrijdverslag Zwem-Loop

Vrijwilligers bedankt !

Mia Capel, Bianca Capel, Femke Panjer, Margeret Simons, Ralph van Dijk, Hilly Panjer, Gjalt Panjer, Patricia v/d Zwam, Bastiaan Schaap

500- 3,7 Zwemtijd Transition Ronde 1 Ronde 2 Finish
Harry van Milligen m 0:07:16 0:00:32 0:07:12 0:06:32 0:21:32
Jorick van Bon m 0:06:30 0:01:27 0:07:04 0:06:35 0:21:36
Jeroen Hagen m 0:07:18 0:00:31 0:07:11 0:06:38 0:21:38
Zoe van Dijk v 0:08:04 0:00:28 0:08:00 0:07:34 0:24:06
Gilles Jansen m 0:08:52 0:00:53 0:08:15 0:07:46 0:25:46
Herbert de Groot m 0:07:23 0:00:51 0:08:56 0:08:39 0:25:49
Andre v/d Berg m 0:07:19 0:01:12 0:10:07 0:09:50 0:28:28
Bea van Dijk v 0:08:39 0:01:20 0:09:55 0:09:03 0:28:57
Marjon Werink v 0:08:33 0:00:36 0:10:50 0:10:11 0:30:10
Janine Herweijer v 0:09:21 0:01:17 0:10:27 0:10:02 0:31:07
Jennifer Harms v 0:09:11 0:01:05 0:10:53 0:10:43 0:31:52
Noah van Dijk m 0:09:13 0:01:47 0:11:00 0:10:14 0:32:14
Ineke Telgen v 0:09:45 0:01:04 0:11:11 0:10:25 0:32:25
Peter Maassen m 0:11:01 0:02:08 0:09:55 0:09:42 0:32:46
Loes Bisschop v 0:11:09 0:01:39 0:10:30 0:10:28 0:33:46
1000 –  7,4 Zwemtijd Transition Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Finish
Hinke van Wezep m 0:14:49 0:00:39 0:07:25 0:06:59 0:06:58 0:06:44 0:43:34
Max vd Wal m 0:15:55 0:00:30 0:07:44 0:07:19 0:07:16 0:07:01 0:45:45
Marc Capel m 0:15:04 0:01:01 0:07:54 0:07:56 0:07:52 0:07:39 0:47:26
Bas Oortwijn m 0:16:22 0:01:05 0:08:14 0:07:59 0:07:34 0:07:21 0:48:35
Klaas Visser m 0:16:29 0:01:17 0:08:16 0:07:48 0:07:43 0:07:39 0:49:12
Michiel Beets m 0:18:14 0:01:12 0:08:41 0:08:17 0:07:46 0:07:43 0:51:53
Peter vd Veen m 0:17:07 0:01:25 0:09:04 0:08:47 0:08:59 0:08:39 0:54:01
Gerard den Hollander m 0:22:39 0:02:15 0:08:26 0:08:10 0:07:57 0:07:36 0:57:03
Margreet Berghuis v 0:19:18 0:01:18 0:11:44 0:11:28 0:11:30 0:11:16 1:06:34
Auke Wijnterp m 0:24:41 0:01:00 0:12:01 0:11:33 0:11:19 0:10:37 1:11:11
Sander den Hartog m 0:19:36 0:00:38 0:08:56 0:07:36 0:07:24 DNF
Viola den Hartog v 0:20:45 Zwemmen
Zwemmen
Bert Altena m 0:07:59 Zwemmen
Bert v/d Zwan m 0:08:09 Zwemmen
Nero den Hartog m 0:11:26 Zwemmen

Run ATB Run 09-03-2019

(Foto’s onder de uitslagen)

Uitslagen Run-ATB-Run,

We kunnen terugkijken op een geslaagd evenement, Run – Bike – Run.
Er is flink gestreden en daarnaast heb ik een hoop plezier en clubvreugde kunnen zien.
Geweldig hoe iedereen zijn/haar best had gedaan om zich te kleden in het blauw, vanaf de kant zag dat er profi uit, top gedaan.
Bijzonder fijn dat de organisatie weer kon rekenen op een groep enthousiaste vrijwilligers, want zonder jullie is een evenement organiseren haast niet mogelijk, bedankt  tijdwaarnemers Margareth, Lidia en Jörgen en achterfietser Harold. Over de fotograaf bleek wat verwarring te zijn en dus heeft Amber zich nuttig gemaakt met mijn Iphone. Daardoor zijn er toch wat impressie beelden. De erwtensoep heeft weer goed gesmaakt, waarvoor dank aan Tiny, Wim en Beatrice voor de geweldige en vertrouwde catering. Tot slot, bedankt Andrea! Bij wijze van opdracht voor je trainerscursus heb jij de grote lijnen van het evenement uitgezet, goed gedaan en bijzonder bedankt. Al met al was het een mooie en sportieve ochtend onder ideale weersomstandigheden. Op naar de zwemloop …

Groeten Reina

Iedereen hartelijk bedankt namens  de organisatie Wim, Andrea en Reina.

Naam ( Groep 1) Looptijd Fietstijd looptijd RANKING 
Ralph van Dijk 11.27 54.59 1.01.10 2
Hilly Panjer 13.11 1.00.15 1.07.15 1e dame
Ineke Telgen / Marjon Wering 17.38 1.18.00 1.27.10 **
Mia Capel / Hans 18.10 1.10.03 1.19.40 **
Iwan de Wit 14.52 1.02.35 1.10.51 7
Groep 2
Gilles Janssen 13.48 1.04.18 1.11.38 8
Auke Wijnterp 18.01 1.24.31 1.34.36 11
Rina Zijgers 12.39 1.01.20 1.07.42 2e dame
Gerard den Hollander 12.55 1.01.16 1.10.34 5
Harry van Milligen 11.35 56.14 1.04.32 3
Groep 3
Patricia Angelier 15.10 1.04.55 1.13.23 4e dame
Viola den Hartog 16.48 1.14.43 1.23.50 6e dame
Wim van Wezep 17.47 1.12.45 1.22.44 10
Andries Langendijk 13.00 57.51 1.04.42 4
Elske Hetebrij 13.10 1.04.17 1.11.19 3e dame
Groep 4
Hinke van Wezep 11.44 54.20 1.00.49 1
Jorick van Bon 12.21 1.09.45 1.16.10 9
Laurens Verwoest 15.12 1.02.18 1.10.46 6
Janine Herwijer 17.25 1.07.06 1.16.15 5e dame

Uitslag 1000m triatlon wintercompetitie 16-dec-2017

De uitslag van de triatlon wintercompetitie, gehouden tijdens de reguliere training op 16 december 2017:

Link naar google sheet

(de inhoud van de uitslag in google docs wordt hieronder getoond:)

Onderstaand uitslagen 1000 meter 16-12-2017.
Dank aan alle tijdwaarnemers en aan Malkander voor de geweldige medewerking.
Fijn weeklend,
Bert Bergsma en Hans Simons.
plaats Eindtijd Inschrijftijd 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 Laatste 100 Gemiddeld
Overall Dames heren
Gjalt Panjer M 1 1 13:04 12:00 01:09 01:09 02:23 01:14 03:38 01:15 04:53 01:15 06:11 01:18 07:31 01:20 08:53 01:22 10:16 01:23 11:40 01:24 13:04 01:24 01:18
Martijn Paalman M 2 2 13:17 13:20 01:12 01:12 02:32 01:20 03:52 01:20 05:12 01:20 06:34 01:22 07:55 01:21 09:16 01:21 10:37 01:21 11:57 01:20 13:17 01:20 01:20
Ralph van Dijk M 3 3 14:42 14:17 01:21 01:21 02:47 01:26 04:14 01:27 05:43 01:29 07:12 01:29 08:43 01:31 10:12 01:29 11:43 01:31 13:14 01:31 14:42 01:28 01:28
Jeroen Hagen M 4 4 14:47 14:55 01:26 04:00 02:54 01:28 04:24 01:30 05:53 01:29 07:23 01:30 08:53 01:30 10:24 01:31 11:53 01:29 13:22 01:29 14:47 01:25 01:29
Andre v.d. Berg M 5 5 14:47 14:45 01:25 01:25 02:54 01:29 04:16 01:22 05:52 01:36 07:22 01:30 08:52 01:30 10:23 01:31 11:53 01:30 13:24 01:31 14:47 01:23 01:29
Harry van Milligen M 6 6 14:59 14:50 01:24 01:24 02:56 01:32 04:28 01:32 06:02 01:34 07:32 01:30 09:02 01:30 10:32 01:30 12:03 01:31 13:35 01:32 14:59 01:24 01:30
Hinke v Wezep M 7 7 15:00 15:15 01:23 01:23 02:54 01:31 04:28 01:34 06:00 01:32 07:32 01:32 09:02 01:30 10:33 01:31 12:04 01:31 13:36 01:32 15:00 01:24 01:30
Herbert Groot M 8 8 15:23 14:55 01:26 01:26 02:59 01:33 04:32 01:33 06:06 01:34 07:40 01:34 09:16 01:36 10:50 01:34 12:23 01:33 13:05 00:42 15:23 02:18 01:32
Bert Altena M 9 9 16:06 16:00 01:28 01:28 03:07 01:39 04:47 01:40 06:26 01:39 08:05 01:39 09:43 01:38 11:21 01:38 12:59 01:38 14:36 01:37 16:06 01:30 01:37
Wilbert Pannekoek M 10 10 16:20 16:20 01:30 01:30 03:09 01:39 04:47 01:38 06:27 01:40 08:06 01:39 09:46 01:40 11:26 01:40 13:06 01:40 14:46 01:40 16:20 01:34 01:38
Max van der Wal M 11 11 16:41 16:30 01:30 01:30 03:09 01:39 04:49 01:40 06:30 01:41 08:13 01:43 09:56 01:43 11:40 01:44 13:22 01:42 15:04 01:42 16:41 01:37 01:40
Hilly Panjer V 1 16:44 16:40 01:35 01:35 03:17 01:42 04:58 01:41 06:40 01:42 08:23 01:43 10:05 01:42 11:45 01:40 13:26 01:41 15:07 01:41 16:44 01:37 01:40
Annemieke Vliegen V 12 2 16:58 18:00 01:34 01:34 03:17 01:43 05:00 01:43 06:45 01:45 08:28 01:43 10:11 01:43 11:42 01:31 13:36 01:54 15:19 01:43 16:58 01:39 01:42
Zoë van Dijk V 13 3 17:00 17:27 01:34 01:34 03:16 01:42 04:59 01:43 06:43 01:44 08:28 01:45 10:13 01:45 11:56 01:43 13:39 01:43 15:17 01:38 17:00 01:43 01:42
Marjon Werink V 14 3 17:00 16:50 01:35 01:35 03:16 01:41 05:00 01:44 06:44 01:44 08:29 01:45 10:13 01:44 11:57 01:44 13:41 01:44 15:25 01:44 17:00 01:35 01:42
Peter v.d. Veen M 15 13 17:03 17:30 01:33 01:33 03:15 01:42 04:59 01:44 06:43 01:44 08:28 01:45 10:13 01:45 11:56 01:43 13:39 01:43 15:17 01:38 17:03 01:46 01:42
Jan Bisschop M 16 14 17:09 17:00 01:27 01:27 03:09 01:42 04:54 01:45 06:39 01:45 08:24 01:45 10:10 01:46 11:54 01:44 13:38 01:44 15:25 01:47 17:09 01:44 01:43
Klaas Visser m 17 15 18:16 18:00 01:35 01:35 03:20 01:45 05:09 01:49 06:58 01:49 08:50 01:52 10:44 01:54 12:38 01:54 14:38 02:00 16:26 01:48 18:16 01:50 01:50
Marcel Wever M 18 16 18:56 20:00 01:42 01:42 03:39 01:57 05:36 01:57 07:32 01:56 09:29 01:57 11:24 01:55 13:21 01:57 15:15 01:54 17:08 01:53 18:56 01:48 01:54
Margreet Berghuis V 19 5 19:03 18:29 01:41 01:41 03:34 01:53 05:30 01:56 07:27 01:57 09:23 01:56 11:20 01:57 13:15 01:55 15:12 01:57 17:08 01:56 19:03 01:55 01:54
Angelique Rotteveel V 20 6 19:24 17:30 01:47 01:47 03:46 01:59 05:48 02:02 07:46 01:58 09:44 01:58 11:35 01:51 13:33 01:58 15:32 01:59 17:30 01:58 19:24 01:54 01:56
Jennifer Herms V 21 7 19:25 20:00 01:49 01:49 03:45 01:56 05:43 01:58 07:41 01:58 09:40 01:59 11:38 01:58 13:38 02:00 15:37 01:59 17:36 01:59 19:25 01:49 01:57
Jörgen Hennekes M 22 17 19:26 20:00 01:47 01:47 03:45 01:58 05:43 01:58 07:41 01:58 09:39 01:58 11:38 01:59 13:37 01:59 15:37 02:00 17:36 01:59 19:26 01:50 01:57
Jaap Morgenstern M 23 18 19:32 20:45 01:38 01:38 03:36 01:58 05:34 01:58 07:33 01:59 09:33 02:00 11:35 02:02 13:36 02:01 15:36 02:00 17:35 01:59 19:32 01:57 01:57
Sander den Hartog M 24 19 19:33 18:30 01:43 01:43 03:38 01:55 05:37 01:59 07:35 01:58 09:33 01:58 11:33 02:00 13:35 02:02 15:35 02:00 17:36 02:01 19:33 01:57 01:57
Ineke Telgen V 25 8 19:50 19:35 01:51 01:51 03:49 01:58 05:49 02:00 07:49 02:00 09:51 02:02 11:51 02:00 13:53 02:02 15:53 02:00 17:53 02:00 19:50 01:57 01:59
Hans Bevelander M 26 20 20:17 21:00 01:43 01:43 03:46 02:03 05:50 02:04 07:57 02:07 10:04 02:07 12:07 02:03 14:08 02:01 16:11 02:03 18:17 02:06 20:17 02:00 02:02
Andrea Kohlrusch V 27 9 20:17 19:15 01:54 01:54 03:56 02:02 06:00 02:04 08:04 02:04 10:09 02:05 12:13 02:04 14:15 02:02 16:18 02:03 18:20 02:02 20:17 01:57 02:02
Viola den Hartog V 28 10 20:48 19:59 01:49 01:49 03:52 02:03 05:58 02:06 08:03 02:05 10:10 02:07 12:17 02:07 14:26 02:09 16:36 02:10 18:43 02:07 20:48 02:05 02:05
Gerard den Hollander M 29 21 23:06 22:00 02:03 02:03 04:20 02:17 06:40 02:20 09:01 02:21 11:19 02:18 13:37 02:18 15:59 02:22 18:20 02:21 20:42 02:22 23:06 02:24 02:19
Marcha van werven V 30 11 23:12 23:00 02:03 02:03 04:20 02:17 06:42 02:22 09:03 02:21 11:27 02:24 13:50 02:23 16:12 02:22 18:34 02:22 20:54.0 02:08 23:12.0 02:24 02:19
Auke Wijn Terp M 31 22 23:39 23:00 02:06 02:06 04:27 02:21 06:51 02:24 09:17 02:26 11:44 02:27 14:09 02:25 16:35 02:26 19:01 02:26 21:26 02:25 23:39 02:13 02:22

 

Wintercompetitie 2017-2018

De wintercompetitie 2017-2018 bestaat weer uit 7 evenementen. Alle leden (dus zowel triatleten, duatleten als zwemmers) kunnen hier weer aan mee doen. De “wedstrijdjes” worden gehouden op zaterdagen tijdens en/of na de zwemtraining, met één uitzondering: de tweede 500m. Deze wordt op een dinsdagavond gehouden.

Let op: De onderstaande data zijn nog onder voorbehoud.

 

Het schema

zaterdag 11 november

500m Zwemmen

Hans Simons

zaterdag 2 december

ATB Tijdrit (± 8km)

Harold & Helen

zaterdag 16 december

1000m Zwemmen

Hans Simons

zaterdag 13 januari

Crossloop

(3 ronden ±4.8km)

Ineke Telgen

dinsdag 13 februari

500m Zwemmen

Hans Simons

zaterdag 10 maart

Wim van Wezep

Run-ATB-Run

(3.1km-22km-1.6km)

Reina Wieberdink

zaterdag 24 maart

Zwemloop

(1000m-8km/500m-4km)

Hans Simons

 

link naar de tussenstand

————-

De puntentelling in seizoen 2017-2018

De winnaars van vorig jaar, Ralph van Dijk en Marjon Werink, mochten traditiegetrouw als winnaars van de vorige editie (2016/2017) de puntentelling voor komend winterseizoen bedenken. De puntentelling die door Marjon en Ralph is bedacht verschilt op een belangrijk punt met voorafgaande edities. De punten voor aanwezigheid bij zwemtrainingen is komen te vervallen! Voor de looptraining krijg je 1 punt. Voor de fietstraining krijg je 2 punten.

De puntentelling voor de wedstrijden is gelijk aan vorig jaar. Wanneer je een zwemtraining hebt gevolgd voorafgaand aan de wedstrijd dan worden je wedstrijdpunten verdubbeld. Dit wordt dit keer genoteerd aan het begin van de wedstrijd, niet in het bad.

Dus: Gedurende de periode 1 november 2016 t/m 31 maart 2017 kunnen er punten worden gehaald meedoen aan de zeven wedstrijden, door het volgen van de fiets- en looptrainingen en wanneer er even zwemtraining gevolgd is voorafgaand aan de wedstrijden.

 

Trainingen (hele training!):

  • Looptraining 1 punt

  • Fietstraining 2 punten

De evenementen gelden niet als training.

 

Evenementen:

  • Per wedstrijd 5 punten voor deelname.

  • Het aantal deelnemers bepaalt de punten die de wedstrijd te verdelen heeft, oplevert. Bijvoorbeeld 10 mannen dan verdubbelt dit getal voor de te verdelen punten: 1e = 20, 2e = 18, 3e =16, 1 enz t/m de laatste 2 pt. Idem voor vrouwen 5 deelnemers = resp 10, 8, 6, 4, 2 pt.

  • Bij minder dan 5 mannen of vrouwen blijft er 10 punten te verdienen voor nummer 1 en per volgende deelnemer 2 punten minder.

  • Dubbele punten bij de ATB cross en Loopcross als je vooraf ook de zwemtraining hebt gevolgd.

  • Vierdubbele punten bij de Run-ATB-run als je vooraf ook de zwemtraining hebt gevolgd.

 

Overall nog te verdienen:

  • Vrijwilligers bij de evenementen krijgen 5 punten.

 

Zoals gebruikelijk weer een gescheiden dames- en herenklassement

De organisatoren van de evenementen zullen leden benaderen om als vrijwilliger mee te werken. Uiteraard geldt dit niet voor deelnemers van die wedstrijd. Indien vrijwilligers zich van te voren zelf al aanmelden bij de organisatoren wordt dat zeer gewaardeerd.

NB : Deelnemers van buiten de vereniging worden in het klassement van het evenement opgenomen maar delen niet in de extra winstpunten.

Wintercompetitie 2016/2017

De winter-competitie 2016/2017 bestond uit 7 evenementen. Alle leden (dus zowel triatleten, duatleten als zwemmers) mochten weer meedoen aan deze evenementen. De “wedstrijdjes” werden gehouden op zaterdagen tijdens en/of na de zwemtraining, een uitzondering: de tweede 500m. 

Het schema

zaterdag 5 november 500m Zwemmen uitslagen
zaterdag 26 november ATB Tijdrit (± 8km) uitslagen
zaterdag 17 december 1000m Zwemmen uitslagen
zaterdag 21 januari 18 februari Crossloop
(3 ronden ±4.8km)
uitslagen
dinsdag 14 februari 500m Zwemmen uitslagen
zaterdag 4 maart Wim van Wezep Run-ATB-Run
(3.1km-22km-1.6km)
uitslagen
zaterdag 25 maart Zwemloop
(1000m-8km/500m-4km)
uitslagen

 

De puntentelling dit jaar

De winnaars van vorig jaar, Marjon Werink en Hinke van Wezep, mochten traditiegetrouw als winnaar van de vorige editie (2015/2016) de puntentelling voor 2016/2017 bedenken. Hinke en Marjon hebben de volgende puntentelling bedacht: Voor de verschillende trainingen krijg je 1 (zwemmen en lopen) of 3 punten (fietsen). De puntentelling voor de wedstrijden is gelijk aan vorig jaar. Echter alleen bij Run-ATB-Run kan men dubbele punten verdienen. Wanneer je voorafgaand aan een evenement de zwemtraining hebt gevolgd dan worden je wedstrijdpunten verdubbeld. Dus:

Gedurende de periode 1 november 2016 tm 31 maart 2017 konden er punten worden gehaald door het volgen van de trainingen en het meedoen aan de zeven wedstrijden.

 

Trainingen (hele training !):
-Loop- of zwemtraining 1 punt
-Fietstraining 3 punten
-De derde zwemtraining telt NIET mee
-De evenementen gelden niet als training
 

Evenementen:
-Per wedstrijd 5 punten voor deelname.
-Het aantal deelnemers bepaalt de punten die de wedstrijd te verdelen heeft: oplevert. Bijvoorbeeld 10 mannen dan verdubbelt dit getal voor de te verdelen punten: 1e = 20, 2e = 18, 3e =16, 1enz  t/m de laatste 2 pt. Idem voor vrouwen 5 deelnemers  = resp 10, 8, 6 4 2 ptn.
-Bij minder dan 5 man of vrouw dan blijft 10 punten te verdienen voor nummer 1 en per volgende deelnemer 2 punten minder.
-Dubbele punten bij de ATB cross, Loopcross en Run-ATB-Run als je vooraf ook de zwemtraining hebt gevolgd.
-Nog eens dubbele punten bij de Run-ATB-Rtun
 

Overall nog te verdienen:

-Vrijwilligers bij de evenementen krijgen 5 punten.

 

Uiteraard weer een gescheiden Dames en Heren klassement

 

NB : Deelnemers van buiten de vereniging worden in het klassement van het evenement opgenomen maar delen niet in de extra winstpunten

 

Marjon en Ralph zijn de winterkampioenen van 2016/2017 geworden.

 


Marjon            &            Ralph

 

Top 3:            
1. Marjon Werink 213   1. Ralph van Dijk 460
2. Zoe van Dijk 200   2. Jeroen Hagen 402
3. Janine Herweijer 192   3. Hinke van Wezep 398

 


Uitslag 500m zwemmen (05-11-2016)

1 Heren  
2 Martijn Paalman 06:50.9
3 Ralph van Dijk 06:58.0
4 Andre van der Berg 07:11.0
5 Erik Knapen 07:13.4
6 Herbert Groot 07:18.9
7 Hinke van Wezep 07:25.0
8 Jeroen Hagen 07:26.0
9 Edzo Huisman 07:30.0
10 Bart Boerkamp 07:43.0
11 Ronny Angelier 07:45.2
12 Kees van Keulen 07:52.0
13 Wilbert Pannekoek 07:54.0
14 Gert Jansen 07:57.0
15 Bert Altena 08:02.0
16 Maxim van der Wal 08:07.0
17 Peter van der Veen 08:43.0
18 Andries Langendijk 08:57.0
19 Herman Aalberts 09:21.0
20 Harold Vrielink 09:25.0
21 Rob van Gils 09:36.0
22 Ernst Meidersma 10:06.1
23 Erwin Smith 10:12.0
24 Wim van Wezep 10:54.4
25 Laurens Verwoest 10:58.0
26 Auke Wijnterp 11:25.0
     
  Dames  
1 Marjon Werink 08:03.0
2 Zoe van Dijk 08:42.0
3 Helen Vrielink-Kool 08:55.9
4 Janine Herweijer 09:20.0
5 Antoinette van der Werff 10:07.0
6 Astrid Voogt 10:38.0

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden  


Uitslag ATB-tijdrit 8km (26-11-2016) 

  Heren  
1 Ronny Angelier 22:31
2 Ralph van Dijk 23:38
3 Hinke van Wezep 23:48
4 Laurens Verwoest 24:09
5 Harry van Milligen 24:19
6 Herman Aalberts 24:35
7 Jeroen Hagen 24:50
8 Max van der Wal 25:13
9 Martin Koopman 25:32
10 Dirk Boelens 25:48
11 Harold Vrielink 26:46
12 André van den Berg 29:00
13 Wim van Wezep 31:04
     
  Dames  
1 Janine Herweijer 26:44
2 Helen Vrielink 29:32
3 Marjon Werink 32:39

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag 1000m zwemmen (17-12-2016)

  Heren  
1 Gjalt Panjer 12:22
2 Martijn Paalman 13:28
3 Ralph van Dijk 14:17
4 Andre van den Berg 14:40
5 Jeroen Hagen 14:59
6 Herbert de Groot 15:20
7 Erik Knapen 15:27
8 Hinke van Wezep 15:30
9 Dirk Boelens 16:04
10 Bert Altena 16:35
11 Wilbert Pannekoek 16:44
12 Chris Heg 17:12
13 Peter van der Veen 17:31
14 Jan Bisschop 17:37
15 Herman Aalberts 19:06
16 Rob van Gils 19:17
17 Harold Vrielink 19:43
18 Erwin Smith 19:50
19 Jaap Morgenstern 20:26
20 Bernard van Riessen 21:03
21 Klaas Visser 21:11
22 Jörgen Hennekes 21:19
23 Auke Wijnterp 22:34
     
  Dames  
1 Hilly Panjer 16:39
2 Marjon Werink 16:50
3 Zoe van Dijk 17:27
4 Angelique Rotteveel 17:28
5 Margo Maasman 17:57
6 Janine Herweijer 18:34
7 Margreet Berghuis 19:11
8 Ineke Telgen 19:48
9 Andrea Kohlrusch 19:53
10 Viola den Hartog 20:30
11 Antoinette van der Werff 20:59
12 Femke Panjer gestopt

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag 500m zwemmen (14-02-2017)

  Mannen  
1 Ralph van Dijk 07:00
2 Herbert de Groot 07:10
3 André van den Berg 07:14
4 Harry van Milligen 07:17
5 Jeroen Hagen 07:18
6 Hinke van Wezep 07:18
7 Berg Bergsma 07:26
8 Kees van Keulen 07:28
9 Bert van der Zwan 07:38
10 Dirk Boelens 07:38
11 Gert Jansen 07:47
12 Bert Altena 07:59
13 Wilbert Pannekoek 08:11
14 Ruud Gilde 08:30
15 Edwin Sloots 08:48
16 Iwan de Wit 09:05
17 Rob van Gils 09:06
18 Bernard van Riessen 09:15
19 Bastiaan Schaap 09:15
20 Herman Aalberts 09:17
21 Erwin Smith 09:21
22 Jaap Morgenstern 09:21
23 Addy van Asselt 09:30
24 Ismael Sarica 09:43
25 Vincent de Vries 10:00
26 Wim van Wezep 10:54
27 Auke Wijnterp 10:56
     
  Vrouwen  
1 Hilly Panjer 08:04
2 Marjon Werink 08:11
3 Angelique Rotteveel 08:16
4 Zoe van Dijk 08:20
5 Patricia Angelier 08:39
6 Margo Maasman 08:42
7 Beatriz van Dijk 08:45
8 Helen Vrielink 08:52
9 Janine Herweijer 09:17
10 Ineke Telgen 09:20
11 Antoinette van der Werff 09:49
12 Astrid van der Waals 09:58

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden  


Uitslag Crossloop 4.8km (18-02-2017)

  Mannen  
1 Gjalt Panjer 18.26
2 Ralph van Dijk 19.55
3 Jeroen Hagen 20.06
4 Sander den Hartog 20.36
5 Hinke van Wezep 20.58
6 Sander Jansen 21.05
7 Harry van Milligen 21.18
8 Herman Aalberts 21.53
9 Harold Vrielink 22.14
10 Andries Langendijk 22.50
11 John Rave 23.27
12 Laurens Verwoest 24.28
13 Klaas Visser 24.35
14 Edwin Smith 25.01
15 Andre van den Berg 27.11
16 Edwin Sloots 27.31
     
  Vrouwen  
1 Zoe van Dijk 23.23
2 Patricia Angelier 27.10
3 Reina Wieberdink 28.03
4 Janine Herweijer 28.28
5 Beatriz van Dijk 29.18
6 Viola den Hartog 30.50
7 Korien Termaat 13.03 (1 rondje gelopen met Niek en Stijn)

 

De volledige uitslagen zijn hier hier te downloaden 


Uitslag Wim van Wezep Run ATB Run (04-03-2017)

  Heren Looptijd 1   fietstijd   Looptijd 2   Eindtijd
1 Wilbert Pannekoek 11:13 1 0:41:30 5 06:07 1 0:58:50
2 Hinke van Wezep 11:27 3 0:41:28 3 06:07 1 0:59:02
3 Jeroen Hagen 11:27 3 0:41:17 2 06:24 3 0:59:08
4 Ralph van Dijk 11:15 2 0:41:28 3 06:35 5 0:59:18
5 Gilles Janssen 11:49 6 0:40:54 1 06:58 8 0:59:41
6 Sander Jansen 12:28 8 0:43:42 6 06:46 7 1:02:56
7 Dirk Boelens 11:51 7 0:46:20 7 06:34 4 1:04:45
8 Andries Langendijk 13:19 10 0:46:48 8 07:05 9 1:07:12
9 Sander den Hartog 11:27 3 0:49:35 10 06:36 6 1:07:38
10 Ruud Gilde 13:49 11 0:48:24 9 07:34 11 1:09:47
11 Vincent de Vries 13:08 9 0:50:05 11 07:14 10 1:10:27
12 Auke Wijnterp 15:39 12 0:53:16 13 08:11 12 1:17:06
13 Andre van den Berg 16:05 13 0:52:56 12 08:18 13 1:17:19
                 
  Dames Looptijd 1   fietstijd   Looptijd 2   Eindtijd
1 Janine Herweijer 16:16 4 0:44:46 1 09:12 3 1:10:14
2 Zoe van Dijk 13:56 1 0:52:41 3 07:07 1 1:13:44
3 Reina Wieberdink 15:39 2 0:53:43 5 09:12 4 1:18:34
4 Margreet Berghuis 18:09 7 0:53:10 4 10:00 6 1:21:19
5 Viola den Hartog 17:54 6 0:55:13 6 10:02 7 1:23:09
6 Marjon Werink 17:22 5 0:56:41 7 09:32 5 1:23:35
7 Beatriz van Dijk 16:04 3 1:01:19 9 08:55 2 1:26:18
8 Nicolette Verdugt 23:33 9 0:52:03 2 12:34 9 1:28:10
9 Ineke Telgen 18:29 8 0:59:34 8 10:18 8 1:28:21

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden 


Uitslag Zwemloop (25-03-2017)

1000m zwemmen en 4 ronden lopen
    Zwemtijd Looptijd Totaaltijd
  Dames      
1 Rina Zijgers 13:52 30:34 45:52
2 Patricia Angelier 17:39 36:47 56:38
3 Reina Wieberdink 17:44 37:47 56:53
4 Marjon Werink 17:35 41:48 1:00:31
5 Britte Leemans 17:03 Alleen zwemmen
         
  Heren      
1 Dirk Boelens 15:34 30:38 46:50
2 Andries Lagendijk 18:00 31:07 49:43
3 Peter van der Veen 17:20 34:01 52:58
4 Harold Vrielink 19:40 32:38 53:55
5 Klaas Visser 17:42 34:56 55:11
6 Jan Bisschop 17:11 35:54 56:07
7 Jörgen Hennekes 20:25 36:58 58:17
8 Auke Wijnterp 23:20 34:36 59:15
9 Bert Altena 16:28 Alleen zwemmen
10 Siem Keyzer 15:20 Alleen zwemmen
         
500m zwemmen en 2 ronden lopen
    Zwemtijd Looptijd Totaaltijd
  Dames      
1 Zoe van Dijk 08:13 16:00 25:25
2 Maryl Biemans 09:56 18:07 29:21
3 Viola Braaksma 09:53 20:22 30:37
4 Ineke Telgen 09:37 21:28 32:08
         
  Heren      
1 Gjalt Panjer 06:04 13:21 19:56
2 Jeroen Hagen 07:13 13:27 21:17
3 Wilbert Pannekoek 07:42 13:36 21:47
4 Max van der Wal 08:10 14:06 22:48
5 Herbert de Groot 07:16 16:40 25:00
7 André van den Berg 07:17 17:49 26:26
8 Paul Karrebelt 09:46 16:12 26:53
9 Laurens Verwoest 09:38 17:30 28:18
10 Gerard den Hollander 11:32 17:17 31:09
11 Hans Beverland 11:25 17:19 31:11
12 Jos Engelbert 09:20 19:04 31:14
13 Ralph van Dijk 06:37 43:42 50:59
14 Siem Keyzer 07:03 Alleen zwemmen

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden 

Wintercompetitie 2015/2016

De winter-competitie 2015/2016 bestaat 6 evenementjes. Alle leden (dus zowel triatleten, duatleten als zwemmers) mogen weer mee doen aan deze evenementjes. De “wedstrijdjes” worden gehouden op zaterdagen tijdens en/of na de zwemtraining. Let op: De onderstaande data zijn nog onder voorbehoud.

 

Het schema

zaterdag 21 november ATB Tijdrit (± 8km) uitslagen
zaterdag 12 december 500m Zwemmen uitslagen
zaterdag 16 januari HI-Alpe d’HuZes crossloop
(3 ronden ±4.8km)
uitslagen
zaterdag 6 februari 1000m Zwemmen uitslagen
zaterdag 12 maart Wim van Wezep Run-ATB-Run
(3.1km-22km-1.6km)
uitslagen
zaterdag 26 maart Zwemloop
(1000m-8km/500m-4km)
uitslagen

 

De puntentelling dit jaar

De winnaars van vorig jaar, Marjon Werink en Wilbert Pannekoek, mochten traditiegetrouw als winnaar van de vorige editie (2014/2015) de puntentelling voor 2015/2016 bedenken. Wilbert en Marjon hebben de puntentelling identiek gehouden aan de puntentelling van vorig jaar met 1 uitzondering; extra punten kunnen worden verdiend bij de wedstrijden ATB cross, loopcross en R-B-R. Indien je voorafgaand aan deze evenementjes de zwemtraining hebt gevolgd dan worden je wedstrijdpunten verdubbeld. Dus:

Gedurende de periode 1 november 2015 tm 31 maart 2016 kunnen er punten worden gehaald door het volgen van de trainingen en het meedoen aan de zes wedstrijdjes.

 

Trainingen (hele training !):
-Loop-, fiets- of zwemtraining 1 punt
-De derde zwemtraining telt NIET mee
-De evenementen gelden niet als training
-Extra bonus van 10 punten indien van november t/m maart aan tenminste 50 trainingen is deelgenomen

 
Evenementen:
-Per wedstrijd 5 punten voor deelname.
-Het aantal deelnemers bepaalt de punten die de wedstrijd te verdelen heeft: oplevert. Bijvoorbeeld 10 mannen dan verdubbelt dit getal voor de te verdelen punten: 1e = 20, 2e = 18, 3e =16, 1enz  t/m de laatste 2 pt. Idem voor vrouwen 5 deelnemers  = resp 10, 8, 6 4 2 ptn.
-Bij minder dan 5 man of vrouw dan blijft 10 punten te verdienen voor nummer 1 en per volgende deelnemer 2 punten minder.
-Dubbele punten bij de ATB cross, Loopcross en RBR als je vooraf ook de zwemtraining hebt gevolgd.
 

Overall nog te verdienen:

-Vrijwilligers bij de evenementen krijgen 5 punten.

 

Uiteraard weer een gescheiden Dames en Heren klassement

 

NB : Deelnemers van buiten de vereniging worden in het klassement van het evenement opgenomen maar delen niet in de extra winstpunten

 
 

Eindstand

Marjon en Hinke zijn de winterkampioenen van 2015/2016 geworden.

 


Marjon            &            Hinke

 

Top 3:            
1. Marjon Werink 178   1. Hinke van Wezep 269
2. Bianca Capel 162   2. Harry van Milligen 222
3. Helen Vrielink-Kool 157   3. Jeroen Hagen 216

 

Uitslag ATB-tijdrit 8km (21-11-2015)

  Heren eindtijd
1 Sander Jansen 23:44
2 Jeroen Hagen 26:20
3 Herman Aalberts 26:34
4 Hinke van Wezep 27:03
5 Harry van Milligen 27:40
6 Laurens Verwoest 27:58
7 Sander den Hartog 29:15
8 Harold Vrielink 31:47
9 André van den Berg 32:48
10 Bert Altena 33:32
11 Roel Nijhof 37:20
     
  Dames eindtijd
1 Helen Vrielink 33:12
2 Reina Wieberdink 34:09
3 Jolie Jacobs 38:35
4 Marjon Werink 41:20
     
  Dames E-bike eindtijd
1 Nicolette Verdugt 38:02

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden 


Uitslag 500m zwemmen (12-12-2015)

  Heren Eindtijd
1 Martijn Paalman 06:29
2 Erik Knapen 06:56
3 André van den Berg 07:02
4 Herbert de Groot 07:10
5 Harry van Milligen 07:21
6 Hinke van Wezep 07:25
7 Jeroen Hagen 07:27
8 Henk Groeneveld 07:29
9 Bart Boerkamp 07:38
10 Bert van derZwan 07:46
11 Bert Altena 07:46
12 Kees van Keulen 07:58
13 Wilbert Pannekoek 08:02
14 Dirk Boelens 08:05
15 Max van der Wal 08:22
16 Ruud Gilde 08:31
17 Gilles Janssen 08:48
18 Andries Langendijk 08:54
19 Harold Vrielink 09:19
20 Sander Jansen 09:19
21 Herman Aalberts 09:39
22 Sander den Hartog 09:44
23 Rob van Gils 10:06
24 Bastiaan Schaap 10:11
25 Auke Wijnterp 10:50
26 Marc van den Broek 10:53
27 Erwin Smith 10:54
28 Laurens Verwoest 10:59
29 Jorgen Hennekes 11:11
     
  Dames Eindtijd
1 Bianca Capel 07:30
2 Margo Maasman 07:52
3 Marjon Werink 08:00
4 Hilly Panjer 08:03
5 Angelique Rotteveel 08:06
6 Jolie Jacobs 08:32
7 Helen Vrielink 08:41
8 Janine Herweijer 09:02
9 Margreet Berghuis 09:21
10 Ineke Telgen 09:22
11 Mirjam Minneboo 09:35
12 Maryl Biemans 10:17
13 Viola den Hartog 11:56
14 Anneke Gallingani 08:15 (250m)

 De volledige uitslagen zijn hier te downloaden  


Uitslag HI-Alpe d’HuZes crossloop 4.8km (16-01-2016)

  Mannen Eindtijd
1 Wilbert Pannekoek 19.41
2 Sander den Hartog 20.37
3 Jeroen Hagen 20.41
4 Hinke van Wezep 20.45
5 Herman Aalberts 21.05
6 Harry van Milligen 21.29
7 Ralph van Dijk 22.18
8 Harold Vrielink 22.52
9 Andries Langendijk 23.38
10 Jaap Morgenstern 24.01
11 Laurens Verwoest 24.16
12 Gian Dorsthorst 24.20
13 Herbert de Groot 24.46
14 Marc van de Broek 25.06
15 Eric Knapen 26.46
16 Andre van den Berg 27.54
17 Jos Engelbert 28.04
18 Bert Altena 28.19
19 Wim van Wezep 29.33
20 Levi Hagen 12.39 (1 rondje)
     
  Vrouwen Eindtijd
1 Rina Zijgers 21.31
2 Zoe van Dijk 24.58
3 Helen Vrielink 25.19
4 Marjon Werink 29.27
5 Ineke Telgen 30.16
6 Bianca Capel 30.45
7 Reina Wieberdink 31.03
8 Mirjam Minneboo 31.04
9 Angelique Rotteveel 15.54 (1 rondje)

 De volledige uitslagen zijn hier hier te downloaden 


Uitslag 1000m zwemmen (06-02-2016)

  Mannen Eindtijd
1 Martijn Paalman 0:13:15
2 Erik Knapen 0:14:33
3 Harry van Milligen 0:15:02
4 Hinke van Wezep 0:15:11
5 Andre van der Berg 0:15:17
  Jeroen Hagen 0:15:17
7 Ritsert Flim 0:15:45
8 Bert Altena 0:15:53
9 Gian Dorsthorst 0:16:17
10  Wilber Pannekoek 0:16:46
11 Maxim van der Wal 0:17:04
12 Peter van der Veen 0:18:10
13 Ruud Gilde 0:18:22
14 Sander den Hartog 0:18:59
15 Stefan Rijke 0:19:11
16 Harold Vrielink 0:19:19
17 Herman Aalberts 0:19:27
18 Edwin Sloots 0:20:42
19 Rob van Gils 0:20:44
20 Jaap Morgenstern 0:22:19
21 Laurens Verwoest 0:23:11
     
  Vrouwen Eindtijd
1 Bianca Splinter-Capel    0:15:39
2 Marjon Werink 0:16:43
3 Hilly Panjer 0:17:03
4 Jolie Jacobs 0:18:13
5 Helen Vrielink-Kool 0:18:16
6 Margreet Berghuis 0:19:08
7 Mirjam Mensink 0:19:22
8 Reina Wieberdink 0:19:44
9 Andrea de Groot 0:20:14
10 Patricia van der Zwan 0:23:05

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag Wim van Wezep Run ATB Run (12-03-2016)

  Heren  
1 Hinke van Wezep 1:01:48
2 Wilbert Pannekoek 1:02:05
3 Dirk Boelens 1:06:43
4 Ralph van Dijk 1:10:58
5 Laurens Verwoest 1:13:30
6 Wim van Wezep 1:19:51
7 Andre van den Berg 1:21:51
     
  Dames  
1 Margreet Berghuis 1:19:50
2 Janine Herweijer 1:20:19

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden 


Uitslag Zwemloop (26-03-2016)

  1000m zwemmen/8km lopen      
  Mannen Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1 Martijn Paalman 13:14 32:27 0:46:15
2 Hinke van Wezep 15:17 36:12 0:52:07
3 Harold Vrielink 18:34 40:04 0:59:44
4 Andries Langendijk 18:02 41:47 1:00:23
5 Herbert de Groot 15:20 43:47 1:00:25
6 Jaap Morgenstern 21:24 40:32 1:03:12
7 Auke Wijnterp 22:12 43:41 1:06:52
8 Wilco Rietberg 24:52 52:08 1:23:26
  Vrouwen      
1 Hilly Panjer 16:36 39:05 0:56:05  
2 Helen Kool 18:27 44:30 1:03:17  
3 Marjon Werink 17:15 54:06 1:12:54  
4 Margreet Berghuis 18:34 56:29 1:16:50  
5 Elske Hetebrij 16:50    
  Teams      
1 Rina Zijgers / Mia capel :14:03 51:05 1:05:10  
         
  500m zwemmen/5km lopen      
  Mannen Zwemtijd Looptijd Eindtijd
1 Gjalt Panjer 06:19 20:54 27:42
2 Wilbert Pannekoek 07:57 19:42 28:05
3 Jeroen Hagen 07:29 21:11 29:15
4 Max van der Wal 08:19 20:48 29:51
5 Ralph van Dijk 07:07 21:53 30:02
6 Harry van Milligen 07:28 22:30 30:30
7 Herman Aalberts 09:17 21:40 31:22
8 Ruud Gilde 08:54 23:38 33:08
10 Sander Jansen 09:43 23:33 34:14
11 Stefan Rijke 09:04 24:53 35:19
12 Laurens Verwoest 10:35 24:45 36:15
13 Andre van den Berg 07:14 28:00 36:25
14 Ritsert Flim 07:08 29:26 37:50
  Vrouwen      
1 Femke Panjer 07:26 25:36 33:23
2 Zoe van Dijk 08:30 25:26 35:52
3 Margo Maasman 08:30 27:13 37:05
4 Bianca Capel 07:42 31:03 39:45
5 Maryl Biemans 10:06 28:57 39:50
6 Reina Wieberdink 09:16 29:41 40:16
7 Mirjam Mensink 09:55 30:48 42:03
8 Ineke Telgen 09:48 31:30 42:43
9 Viola Braaksma 11:07 31:06 43:36

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden 

Wintercompetitie 2014/2015

De winter-competitie bestaat dit wederom jaar uit 6 evenementjes. Wel is om afgelastingen vanwege het weer enigzins te voorkomen de volgorde t.o.v. van voorgaande jaren wat veranderd. Alle leden (dus zowel triatleten, duatleten als zwemmers) mogen weer mee doen aan deze evenementjes. De “wedstrijdjes” worden gehouden op zaterdagen tijdens en/of na de zwemtraining. Nieuw dit jaar is dat de ATB tijdrit waarschijnlijk op een ander geheel onverhard parkoers zal worden gehouden en dat de loopcross op het parkoers van de HI-Alpe d’HuZes cross zal worden afgelegd.

 

Het schema

zaterdag 22 november ATB Tijdrit (± 8km) uitslagen
zaterdag 13 december 500m Zwemmen uitslagen
zaterdag 17 januari HI-Alpe d’HuZes crossloop
(3 ronden ±4.8km)
uitslagen
zaterdag 7 februari 1000m Zwemmen uitslagen
zaterdag 14 maart Wim van Wezep Run-ATB-Run
(3.1km-22km-1.6km)
uitslagen
zaterdag 28 maart Zwemloop
(1000m-8km/500m-4km)
uitslagen

 

De puntentelling dit jaar

De winnaars van vorig jaar, Marjon Werink en Max van der Wal, mochten traditiegetrouw als winnaar van de vorige editie (2013/2014) de puntentelling voor 2014/2015 bedenken. Omdat Marjon en Max vinden dat de puntentelling in de loop der jaren al aardig uitgekristaliseerd is en om het de automatiseerders makkelijk te maken hebben ze besloten om dit jaar niets aan de puntentelling te veranderen. Dus:

Gedurende de periode 1 november 2014 tm 31 maart 2015 kunnen er punten worden gehaald door het volgen van de trainingen en het meedoen aan de zes wedstrijdjes.

 

Trainingen (hele training !):
-Loop-, fiets- of zwemtraining 1 punt
-De derde zwemtraining telt NIET mee
-De evenementen gelden niet als training
-Extra bonus van 10 punten indien van november t/m maart aan tenminste 50 trainingen is deelgenomen

 
Evenementen:
-Per wedstrijd 5 punten voor deelname.
-Het aantal deelnemers bepaalt de punten die de wedstrijd te verdelen heeft: oplevert. Bijvoorbeeld 10 mannen dan verdubbelt dit getal voor de te verdelen punten: 1e = 20, 2e = 18, 3e =16, 1enz  t/m de laatste 2 pt. Idem voor vrouwen 5 deelnemers  = resp 10, 8, 6 4 2 ptn.
-Bij minder dan 5 man of vrouw dan blijft 10 punten te verdienen voor nummer 1 en per volgende deelnemer 2 punten minder.
 

Overall nog te verdienen:

-Vrijwilligers bij de evenementen krijgen 5 punten.

 

Uiteraard weer een gescheiden Dames en Heren klassement

 

NB : Deelnemers van buiten de vereniging worden in het klassement van het evenement opgenomen maar delen niet in de extra winstpunten

 
 
Eindstand

Marjon en Wilbert zijn de winterkampioenen van 2014/2015 geworden.

 

Marjon            &            Wilbert

 

Top 3:            
1. Marjon Werink 166   1. Wilbert Pannekoek 230
2. Hilly Panjer-Bakker 135   2. Martijn Paalman 229
3. Helen Vrielink-Kool 117   3. André van den Berg 228

 

Uitslag ATB-tijdrit 8km (22-11-2014)

  Mannen  
1 Gilles Janssen 21:28
2 Jeroen Hagen 23:58
3 Hinke van Wezep 23:59
4 Laurens Verwoest 24:30
5 Harold Vrielink 25:45
6 Sander den Hartog 26:07
7 Max van der Wal 27:00
8 Andries Langendijk 27:29
9 Herman Aalberts 27:45
10  André van de Berg 28:04
11 Wim van Wezep 29:42
12 Bert Altena 30:26
13 Bart Boerkamp 30:36
14 Bastiaan Schaap DNF
     
  Vrouwen  
1 Rina Zijgers 27:53
2 Margreet Berghuis 29:38
3 Conny Bosselaar 31:15
4 Reina Wieberdink 32:48
5 Marjon Werink 32:55
6 Ineke Telgen 38:11
7 Helen Vrielink-Kool DNS

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden 


Uitslag 500m zwemmen (13-12-2014)

  mannen  
1 Martijn Paalman 6:21
2 Erik Knapen 7:02
3 Gjalt Panjer 7:08
4 André van den Berg 7:09
5 Harry van Milligen 7:11
6 Herbert Groot 7:20
7 Edzo Huisman 7:26
8 Hinke van Wezep 7:31
9 Henk Groeneveld 7:40
10  Gian Dorsthorst 7:42
11 Bert van der Zwan 7:42
12 Bart Boerkamp 7:59
13 Wilbert Pannekoek 8:06
14 Arnoud Gobas 8:51
15 Addy van Asselt 8:53
16 Andries Langendijk 9:11
17 Harold Vrielink 9:24
18 Herman Aalberts 9:30
19 Sander den Hartog 9:41
20 Sander Jansen 9:53
21 Auke Wijnterp 10:46
22 Laurens Verwoest 11:06
23 Hans Kers 11:18
24 Mark van den Broek 11:58
     
  vrouwen  
1 Rina Zijgers 6:54
2 Elske Hetebrij 7:42
3 Femke Panjer 7:49
4 Marjon Werink 7:54
5 Margo Maasman 7:54
6 Hilly Panjer 8:01
7 Jolie Jacobs 8:32
8 Helen Vrielink 8:42
9 Janine Herweijer 8:50
10 Reina Wieberdink 9:05
11 Ineke Telgen 9:49

 De volledige uitslagen zijn hier te downloaden  


Uitslag HI-Alpe d’HuZes crossloop 4.8km (17-01-2015)

  Mannen  
1 Martijn Paalman 18:42
2 Wilbert Pannekoek 19:17
3 Gilles Janssen 19:56
4 Hinke van Wezep 20:24
5 Max van der Wal 20:29
6 Herman Aalberts 20:39
7 Sander den Hartog 20:41
8 Harry van Milligen 20:50
9 Ruud van der Zwan 21:52
10  Harold Vrielink 22:10
11 Stefan Rijke 22:33
12 Peter van de Meulen 22:41
13 Auke Wijnterp 22:43
14 Laurens Verwoest 23:11
15 Ruud Gilde 23:21
16 Gian Dorsthorst 24:11
17 Bert van der Zwan 24:19
18 Erik Knapen 25:29
19 Andre van den Berg 29:00
20 Wim van Wezep 29:52
21 Jasper Eikelboom 08:06 (1 ronde)
     
  Vrouwen  
1 Hilly Panjer 22:29
2 Elske Hetebrij 23:50
3 Helen Vrielink-Kool 27:53
4 Conny Bosselaar 28:23
5 Marjon Werink 28:34
6 Margreet Berghuis 29:33
7 Reina Wieberdink 29:37
8 Claudia Nuesink 31:29
9 Ineke Telgen 32:20
10 Silke van Wezep 11:53 (1 ronde)

 De volledige uitslagen zijn hier hier te downloaden 


Uitslag 1000m zwemmen (07-02-2015)

  Mannen  
Martijn Paalman 13:15
Erik Knapen 14:39
Seran Nijkamp 14:49
Andre van den Berg 14:50
Harry van Milligen 15:04
Herbert de Groot 15:14
Hinke van Wezep 15:16
Edzo Huisman 15:24
Jeroen Hagen 15:53
10  Peter van der Meulen 15:59
11  Bert van der Zwan 16:02
12  Bart Boerkamp 16:20
13  Bert Altena 16:29
14  Wilbert Pannekoek 16:42
15  Max van der Wal 17:05
16  Gilles Janssen 17:29
17  Jurjen Gobas 18:12
18  Ruud Gilde 18:30
19  Herman Aalberts 18:35
20  Addy van Asselt 18:41
21  Sander Jansen 19:09
22  Sander den Hartog 19:28
23  Paul Karrenbeld 19:37
24  Harold Vrielink 19:50
25  Marco Betman 20:14
26  Auke Wijnterp 21:13
27  Laurens Verwoest 21:57
28  Hans Kers 23:33
29  Rob van Gils 11:37 (500m)
     
  Vrouwen  
Rina Zijgers 14:03
Bianca Splinter-Capel 16:02
Hilly Panjer 16:23
Margo Maasman 16:25
Marjon Werink 16:40
Janine Herweijer 17:47
Jolie Jacobs 17:51
Helen Vrielink-Kool 18:03
Reina Wieberdink 19:23
10  Mirjam Mensink 20:49
11  Andrea de Groot 21:52

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden 


Uitslag Wim van Wezep Run ATB Run (14-03-2015)

  Heren Eindtijd
1 Hinke van Wezep 01:02:36
2 Harry van Milligen 01:04:08
3 Wilbert Pannekoek 01:04:32
4 Laurens Verwoest 01:05:11
5 Richard Buitenhuis 01:06:52
6 Herman Aalbers 01:09:44
7 Bastiaan Schaap 01:09:56
8 Harold Vrielink 01:10:36
9 Bert van der Zwan 01:11:04
10 Ruud Gilde 01:17:08
11 Wim van Wezep 01:21:05
12 Andre van der Berg 01:23:55
     
     
  Dames Eindtijd
1 Rina Zijgers 01:08:53
2 Hilly Panjer 01:10:22
3 Reina Wieberdink 01:38:48
4 Marjon Werink 01:40:42
5 Ineke Telgen 01:41:30
6 Mirjam Minneboo 01:44:35
7 Helen Vrielink DNF

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden 


Uitslag Zwemloop (28-03-2015)

  1000m zwemmen/8km lopen      
  Mannen Zwemtijd Looptijd  Eindtijd
1 Martijn Paalman 13:28 33:52  0:48:56
2 Gilles Janssen 17:03 37:12  0:55:04
3 Andries Lagendijk 17:32 41:20  0:59:58
4 Harold Vrielink 18:31 40:14  1:00:22
5 Bert van der Zwan 16:23 43:38  1:01:00
6 Auke Wijnterp 23:34 39:46  1:05:07
7 Marc van den Broek 23:56 48:35  1:14:53
8 Maxim van der Wal 17:02 00:00 Gestopt na 4 ronden
9 Bert Altena 16:05 00:00 Alleen gezwommen
10  Sander den Hartog 18:26 00:00 Alleen gezwommen
         
  Vrouwen      
1 Hilly Panjer 16:35 39:24  0:56:59
2 Helen Vrielink-Kool 18:25 45:15  1:05:13
3 Marjon Werink 17:16 51:12  1:09:50
4 Janine Herweijer 18:07 00:00 Alleen gezwommen

 

  500m zwemmen/5km lopen      
  Mannen Zwemtijd Looptijd Eindtijd
Wilbert Pannekoek 08:07 20:27 29:29
2 Harry van Milligen 07:30 21:58 30:26
3 Ralf van Dijk 06:57 22:21 30:35
4 Gjalt Panjer 06:53 25:32 33:37
5 Ruud Gilde 08:21 23:42 33:17
6 Gian Dorsthorst 07:53 26:41 36:17
7 Andre van den Berg 07:28 28:57 38:17
8 Rob van Gils 10:37 27:04 41:49
         
  Vrouwen      
1 Elske Hetebrij 07:37 24:39 33:40
2 Zoe van Dijk 09:54 26:12 39:27
3 Bianca Splinter-Capel 07:50 30:44 39:59
4 Ineke Telgen 10:06 33:46 46:51
5 Viola den Hartog 13:24 32:47 48:29

 

De volledige uitslagen zijn hier hier te downloaden 

Wintercompetitie 2013/2014

De winter-competitie bestaat dit wederom jaar uit 6 evenementjes. Wel is om afgelastingen vanwege het weer enigzins te voorkomen de volgorde t.o.v. van voorgaande jaren wat veranderd. Alle leden (dus zowel triatleten, duatleten als zwemmers) mogen weer mee doen aan deze evenementjes. De “wedstrijdjes” worden gehouden op zaterdagen tijdens en/of na de zwemtraining. Nieuw dit jaar is dat de ATB tijdrit waarschijnlijk op een ander geheel onverhard parkoers zal worden gehouden en dat de loopcross op het parkoers van de HI-Alpe d’HuZes cross zal worden afgelegd.

 

Het schema

zaterdag 23 november ATB Tijdrit (± 8km) uitslagen
zaterdag 14 december 500m Zwemmen uitslagen
zaterdag 18 januari HI-Alpe d’HuZes crossloop
(3 ronden ±4.8km)
uitslagen
zaterdag 8 februari 1000m Zwemmen uitslagen
zaterdag 15 maart Wim van Wezep Run-ATB-Run
(3.1km-22km-1.6km)
uitslagen
zaterdag 29 maart Zwemloop
(1000m-8km/500m-4km)
uitslagen

 

De puntentelling dit jaar

De winnaars van vorig jaar, Marjon Werink en Martijn Paalman, mochten traditiegetrouw als winnaar van de vorige editie (2012/2013) de puntentelling voor 2013/2014 bedenken. Het volgende hebben ze bedacht.:

Gedurende de periode 1 november 2013 tm 31 maart 2014 kunnen er punten worden gehaald door het volgen van de trainingen en het meedoen aan de zes wedstrijdjes.

 

Trainingen (hele training !):
-Loop-, fiets- of zwemtraining 1 punt
-De derde zwemtraining telt NIET mee
-De evenementen gelden niet als training
-Extra bonus van 10 punten indien van november t/m maart aan tenminste 50 trainingen is deelgenomen

 
Evenementen:
-Per wedstrijd 5 punten voor deelname.
-Het aantal deelnemers bepaalt de punten die de wedstrijd te verdelen heeft: oplevert. Bijvoorbeeld 10 mannen dan verdubbelt dit getal voor de te verdelen punten: 1e = 20, 2e = 18, 3e =16, 1enz  t/m de laatste 2 pt. Idem voor vrouwen 5 deelnemers  = resp 10, 8, 6 4 2 ptn.
-Bij minder dan 5 man of vrouw dan blijft 10 punten te verdienen voor nummer 1 en per volgende deelnemer 2 punten minder.
 

Overall nog te verdienen:

-Vrijwilligers bij de evenementen krijgen 5 punten.

-Uiteraard weer een gescheiden Dames en Heren klassement

NB : Deelnemers van buiten de vereniging worden in het klassement van het evenement opgenomen maar delen niet in de extra winstpunten

 

Eindstand

Marjon en Max zijn de winterkampioenen geworden.

 

Marjon            &            Max

 

Top 3:            
1. Marjon Werink 159   1. Max van der Wal 188
2. Margo Maasman 154   2. Martijn Paalman 159
3. Elske Hetebrij 110   3. Harry van Milligen 156

 

Uitslag ATB-tijdrit 8km (23-11-2013)

  Mannen  
1 Gilles Janssen 0:21:14
2 Harry van Milligen 0:23:04
3 Laurens Verwoest 0:23:22
4 Harold Vrielink 0:24:11
5 Iwan de Wit 0:24:17
6 Chris Heg 0:27:51
7 Martin Koopman DNF
     
  Vrouwen  
1 Janine Herweijer 0:24:30
2 Helen Vrielink-Kool 0:26:17
3 Margo Maasman 0:26:31
4 Marjon Werink 0:33:59

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag 500m zwemmen (14-12-2013)

  Mannen  
1 Martijn Paalman 0:06:27
2 Herbert de Groot 0:07:23
3 Hinke van Wezep 0:07:26
4 Henk Groeneveld 0:07:27
5 Bert van der Zwan 0:07:36
6 Gert Jansen 0:07:43
7 John Rave 0:07:50
8 Max van der Wal 0:08:02
Wilbert Pannekoek        0:08:07
10  Bart Boerkamp 0:08:22
11 Arnoud Gobas 0:08:32
12 Bert Altena 0:08:46
13 Karst Altena 0:08:54
14 Ruud Gilde 0:08:56
15 Herman Aalberts 0:09:02
16 Addy van Asselt 0:09:08
17 Harold Vrielink 0:09:41
18 Jurjen Gobas 0:10:25
19 Laurens Verwoest 0:11:18
     
  Vrouwen  
1 Margo Maasman 0:07:52
2 Femke Panjer 0:08:05
2 Marjon Werink 0:08:05
4 Hilly Panjer 0:08:06
5 Helen Vrielink 0:08:57

 

 De volledige uitslagen zijn hier te downloaden 


Uitslag HI-Alpe d’HuZes crossloop 4.8km (18-01-2014)

  Mannen       Vrouwen    
1 Max van der Wal 0:20:14   1 Elske Hetebrij 0:24:09  
2 Gilles Janssen 0:20:30   2 Margo Maasman 0:25:40  
3 Sander den Hartog 0:20:41   3 Janine Herweijer 0:26:55  
4 Herman Aalberts 0:20:52   4 Helen Vrielink-Kool 0:27:18  
5 Hinke van Wezep 0:21:18   5 Monique Ooijman 0:28:40  
6 Jeroen Hagen 0:21:25   6 Marjon Werink 0:28:52  
7 Noël Elsinghorst 0:21:58   7 Conny Bosselaar 0:29:54  
8 Stefan Rijke 0:22:15   8 Astrid van der Waals 0:35:11  
9 Ruud Gilde 0:22:38   9 Ineke Telgen 0:35:48  
10 Harold Vrielink 0:22:45   10 Nicolette Verdugt 0:36:55  
11 Chris Heg 0:23:07   11 Patricia van der Zwan 0:23:26 2 rondjes
12 Auke Wijnterp 0:23:16   12 Silke van Wezep 0:28:14 2 rondjes
13 Laurens Verwoest 0:23:22          
14 Bert van der Zwan 0:23:28          
15 Erik Knapen 0:25:16          
16 Roel Nijhof 0:25:46          
17 Karst Altena 0:29:54          
18 Wim van Wezep 0:31:05          
19 Levi Hagen 0:11:33 1 rondje        

 

 De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag 1000m zwemmen (08-02-2014)

  Mannen       Vrouwen  
1 Martijn Paalman 13:07     1 Elske Hetebrij 14:57
2 Erik Knapen 14:41   2 Margo Maasman 16:04
3 Seran Nijkamp 14:53   3 Marjon Werink 16:34
4 Herbert de Groot 15:35   4 Janine Herweijer 17:53
5 Harry van Milligen 15:43   5 Helen Vrielink-Kool 18:06
6 Gert Jansen 15:57   6 Astrid van der Waals 20:09
7 Bert van der Zwan 16:02   7 Elfriede Thiessens 25:37
8 Gian Dorsthorst 16:11        
9 Jeroen Hagen 16:11        
10 Chris Heg 16:21        
11 Max van der Wal 16:23        
12 Wilbert Pannekoek 16:26        
13 Peter van der Meulen 16:39        
14 Bert Altena 17:09        
15 Arnoud Gobas 17:24        
16 Gilles Janssen 17:52        
17 Herman Aalberts 18:05        
18 Andries Langendijk 18:23        
19 Martin Koopman 19:31        
20 Jurjen Gobas 19:55        
21 Harold Vrielink 20:09        
22 Hans Kers 21:55        
23 Auke Wijnterp 22:01        
24 Laurens Verwoest 22:53        

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag Wim van Wezep Run ATB Run (15-03-2014)

  Heren  
1 Gilles Janssen 0:58:51
2 Hinke van Wezep 1:01:17
3 Harry van Milligen 1:02:22
4 Max van der Wal 1:03:34
5 Martin Koopman 1:09:02
6 Harold Vrielink 1:09:38
7 Auke Wijnterp 1:11:21
8 Gian Drosthorst 1:12:40
9 Laurens Verwoest 1:14:03
10 Ruud Gilde 1:15:04
11 Bart Boerkamp 1:23:32
12 Peter van der Meulen Lekke band
     
  Dames  
1 Elske Hetebrij 1:10:51
2 Marjon Werink 1:23:11
3 Margreet Berghuis 1:24:05

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag Zwemloop (29-03-2014)

  Heren Lange Afstand Eindtijd     Dames Lange Afstand Eindtijd
1 Martijn Paalman 0:45:25   1 Margo Maasman 0:55:18
2 Max van der Wal 0:54:00   2 Elske Hetebrij 0:58:30
3 Gilles Janssen 0:54:26   3 Janine Herweijer 1:05:20
4 Herman Aalberts 0:58:12   4 Marjon Werink 1:05:40
5 Harold Vrielink 1:02:04   5 Elfriede Thiessens 1:18:12
6 Laurens Verwoest 1:06:35        
7 Arnoud Gobas 0:17:48 (zwemtijd)      
8 Auke Wijnterp 0:22:02 (zwemtijd)      
             
  Heren Korte Afstand Eindtijd     Dames Korte Afstand Eindtijd
1 Harry van Milligen 0:30:19   1 Helen Vrielink-Kool 0:38:55
2 Gian Drosthorst 0:32:38   2 Bianca Splinter 0:40:35
3 Bert van der Zwan 0:33:12   3 Mia Capel 0:43:12
4 Ruud Gilde 0:33:19        
5 Iwan de Wit 0:37:12        
6 Jurjen Gobas 0:44:50        

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden