Wedstrijdkalender

Wedstrijd
Zwembad/Plaats
Inzwemmen
Contactpersoon
zo9/10/2017Aquapoldro Sprint BokaalDe Sprenkelaar, Apeldoorn14.30
za9/16/2017Min-Jun Circuit deel 1De IJsselslag, Zutphen15.45Remon de Vos
za9/23/2017Juniorenmeet deel 1De Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Leonie van Rees
za9/30/2017NZC deel 1De Beemd, Lochem16.30Janet van Emous
za10/7/2017Swim-Min Circuit deel 1De Koekoek, Vaassen14.30Leonie van Rees
za10/14/2017Jun-Jeugd-Sen Circuit deel 1De Veluwehal, Barneveld14.00Monique Vreugdenhil
vr10/20/2017Swim Cup (25m)Janet van Emous
NJK 800/1500
za10/21/2017Swim Cup (25m)Janet van Emous
NJK 800/1500
zo10/22/2017Swim Cup (25m)Janet van Emous
NJK 800/1500
za10/28/2017LAC periode 1 dl1De Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Ingrid Veldhuis
Miniorenmeet deel 1Berghuizerbad, Wapenveld14.00Leonie van Rees
za11/4/2017Jun-Jeugd-Sen Circuit deel 2De Veluwehal, Barneveld14.00Monique Vreugdenhil
za11/11/2017RK-kortebaanErica Terpstra Bad, NijmegenJanet van Emous
AWNF-wedstrijd deel 1De Sypel, Harderwijk16.15Leonie van Rees
zo11/12/2017RK-kortebaanErica Terpstra Bad, NijmegenJanet van Emous
za11/18/2017RK-kortebaanErica Terpstra Bad, NijmegenJanet van Emous
Medaillewedstrijd deel 1De Koekoek, Vaassen12.30Ingrid/Remon
zo11/19/2017RK-kortebaanErica Terpstra Bad, NijmegenJanet van Emous
za11/25/2017LAC periode 1 dl2Bad Bloemendaal, Nijkerk15.30Ingrid Veldhuis
Regionale Minioren Club Meet
zo11/26/2017OF Regionale Minioren Club Meet
za12/2/2017Juniorenmeet deel 2t Meekenesch, Lichtenvoorde14.00Leonie van Rees
za12/9/2017Min-Jun Circuit deel 2De IJsselslag, Zutphen15.45Remon de Vos
do12/14/2017NJJK korte baan (800/1500 jeugd)Monique Vreugdenhil
vr12/15/2017NJJK korte baan Monique Vreugdenhil
za12/16/2017NJJK korte baan Monique Vreugdenhil
Regio B-kampioenschappenJanet van Emous
Miniorenmeet deel 2Overboord, Dronten13.45
zo12/17/2017NJJK korte baan Monique Vreugdenhil
Regio B-kampioenschappenJanet van Emous
do12/21/2017ONK kortebaanMonique Vreugdenhil
vr12/22/2017ONK kortebaanMonique Vreugdenhil
za12/23/2017ONK kortebaanMonique Vreugdenhil
za1/6/2018AWNF-wedstrijd deel 2De Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Leonie van Rees
za1/13/2018NZC deel 2De Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Janet van Emous
do1/18/2018ONK Masters korte baanGerrie Heurneman
vr1/19/2018ONK Masters korte baanGerrie Heurneman
za1/20/2018ONK Masters korte baanGerrie Heurneman
Jun-Jeugd-Sen Circuit deel 3De Veluwehal, Barneveld14.00Monique Vreugdenhil
zo1/21/2018ONK Masters korte baanGerrie Heurneman
za1/27/2018Swim-Min Circuit deel 2De Koekoek, Vaassen14.30Leonie van Rees
LAC periode 2 dl1Overboord, Dronten14.30Ingrid Veldhuis
za2/3/2018NZC deel 3De Vrolijkheid, Zwolle12.00Janet van Emous
za2/10/2018Min-Jun Circuit deel 3De IJsselslag, Zutphen15.45Remon de Vos
za2/17/2018Juniorenmeet deel 3De Koekoek, Vaassen14.30Leonie van Rees
za3/3/2018Regio LA-kampioenschapMonique Vreugdenhil
AWNF-wedstrijd deel 3De Veldkamp, Wezep16.00Leonie van Rees
zo3/4/2018Regio LA-kampioenschapMonique Vreugdenhil
za3/10/2018Swim-Min Circuit deel 3De Koekoek, Vaassen14.30Leonie van Rees
Challenger 50mJanet van Emous
zo3/11/2018Challenger 50mJanet van Emous
za3/17/2018NZC deel 4De Vrolijkheid, Zwolle12.00Janet van Emous
za3/24/2018Jun-Jeugd-Sen Circuit deel 4De Veluwehal, Barneveld14.00Monique Vreugdenhil
vr4/6/2018Swim Cup 2Janet van Emous
za4/7/2018Swim Cup 2Janet van Emous
Nat. Arena Minioren Club Meet
zo4/8/2018Swim Cup 2Janet van Emous
Minioren SprintkampioenschappenRemon de Vos
vr4/13/2018Swim Cup 3Janet van Emous
NK (lange afstand)Monique Vreugdenhil
za4/14/2018Swim Cup 3Janet van Emous
LAC periode 2 dl 2De Veldkamp, Wezep16.30Ingrid Veldhuis
zo4/15/2018Swim Cup 3Janet van Emous
za4/21/2018AWNF-wedstrijd deel 4Bad Bloemendaal, Nijkerk14.15Leonie van Rees
do5/3/2018ONK Masters Gerrie Heurneman
vr5/4/2018ONK MastersGerrie Heurneman
za5/5/2018ONK MastersGerrie Heurneman
zo5/6/2018ONK MastersGerrie Heurneman
za5/12/2018Juniorenmeet deel 4De Beemd, Lochem16.30Leonie van Rees
Challenger 50mJanet van Emous
zo 5/13/2018Challenger 50mJanet van Emous
za5/19/2018PinksterkampNordhorn
zo5/20/2018PinksterkampNordhorn
za5/26/2018Regio KampioenschappenJanet van Emous
Miniorenmeet deel 3De Sprenkelaar, Apeldoorn16.30
zo5/27/2018Regio KampioenschappenJanet van Emous
za6/2/2018Regio KampioenschappenJanet van Emous
Medaillewedstrijd deel 2De Sprenkelaar, Apeldoorn16.30Ingrid/Remon
zo6/3/2018Regio KampioenschappenJanet van Emous
za6/9/2018Regio Minioren FinalesRemon de Vos
zo6/10/2018Regio Minioren FinalesRemon de Vos
do6/14/2018NJJK (800/1500 jeugd)Monique Vreugdenhil
vr6/15/2018NJJKMonique Vreugdenhil
za6/16/2018NJJKMonique Vreugdenhil
Regio B-KampioenschappenJanet van Emous
zo6/17/2018NJJKMonique Vreugdenhil
Regio B-kampioenschappenJanet van Emous
do6/21/2018ONKMonique Vreugdenhil
vr6/22/2018ONKMonique Vreugdenhil
za6/23/2018ONKMonique Vreugdenhil
AWNF-wedstrijd deel 5De Sypel, Harderwijk16.15Leonie van Rees