Toernooi

43e Aquapoldro Waterpolotoernooi

Vind hier alle informatie rond het Aquapoldro Waterpolo Toernooi.

Programmaboekje 43e waterpolotoernooi Aquapoldro 26 augustus 2017

Poules

H2B

Aquapoldro 2

Swol 1894 1

Aquapoldro 1

Watervlo 1

H1D

Aquapoldro 3

Proteus 2

All Stars

Aquapoldro 4

Aquapoldro 5

D1D

Aquapoldro 1

ZPC Amersfoort 1

3. Aquapoldro 2

O17J

SG WZC O17J

ZV Haerlem O17J

DSV Duisburg O17J

O17G

SG HBW O17M

EZ&PC O17G

Proteus O17M

Aquapoldro O17G

015G

Flevo O15G

Aquapoldro O15G

De Rijn O15G

ZV Haerlem 1 O15G

O13G

Aquapoldro O13G-1

De Rijn O13G

Polar Bears O13G

Aquapoldro O13G-2

Het Ravijn O13G

H2B

Veld
Starttijd
Eindtijd
Team Wit
Team Blauw
Scheidsrechter 1
Scheidsrechter 2
W-Official Team
Veld 1 9:00 9:40 Watervlo 1 Aquapoldro 1 Donkelaar, Peter Kamp, Jurgen van de Aquapoldro D2
Veld 1 9:40 10:20 Aquapoldro 2 Swol 1894 1 Donkelaar, Peter Kamp, Jurgen van de Aquapoldro D2
Veld 1 11:10 11:50 Aquapoldro 1 Aquapoldro 2 Bouw, Gert Volmeijer, Martin Aquapoldro H5
Veld 1 11:50 12:30 Swol 1894 1 Watervlo 1 Bouw, Gert Volmeijer, Martin Aquapoldro H5
Veld 1 13:20 14:00 Aquapoldro 2 Watervlo 1 Siccama, Frans Kamp, Jurgen van de Aquapoldro H3
Veld 1 14:00 14:40 Aquapoldro 1 Swol 1894 1 Siccama, Frans Kamp, Jurgen van de Aquapoldro H3
Veld 1 15:30 16:10 Nr 4 poule H2B Nr 3 poule H2B Donkelaar, Peter Bouw, Gert Aquapoldro H4
Veld 1 16:10 16:50 Nr 2 poule H2B Nr 1 poule H2B Donkelaar, Peter Bouw, Gert Aquapoldro D1

H1D

Veld
Starttijd
Eindtijd
Team Wit
Team Blauw
Scheidsrechter 1
Scheidsrechter 2
W-Official Team
Veld 2 9:00 9:20 Aquapoldro 3 Aquapoldro 4 Kamp, Bep Siccama, Frans Aquapoldro D2
Veld 2 9:20 9:40 Proteus 2 Aquapoldro 5 Florijn, Henk Karrenbeld, Hennie Aquapoldro D2
Veld 2 10:20 10:40 Aquapoldro 3 Proteus 2 Kamp, Bep Siccama, Frans Aquapoldro H5
Veld 2 11:20 11:40 Aquapoldro 4 All Stars Kamp, Jurgen van de Kamp, Bep Aquapoldro H5
Veld 2 12:20 12:40 Aquapoldro 5 Aquapoldro 4 Volmeijer, Martin Bouw, Gert Aquapoldro H1
Veld 2 12:40 13:00 All Stars Aquapoldro 3 Florijn, Henk Karrenbeld, Hennie Aquapoldro H1
Veld 2 13:40 14:00 All Stars Aquapoldro 5 Florijn, Henk Linthorst, Huub Aquapoldro H3
Veld 2 14:00 14:20 Aquapoldro 4 Proteus 2 Florijn, Henk Linthorst, Huub Aquapoldro H3
Veld 2 15:00 15:20 Proteus 2 All Stars Siccama, Frans Volmeijer, Martin Aquapoldro H4
Veld 2 15:20 15:40 Aquapoldro 5 Aquapoldro 3 Siccama, Frans Volmeijer, Martin Aquapoldro H4

D1D

Veld
Starttijd
Eindtijd
Team Wit
Team Blauw
Scheidsrechter 1
Scheidsrechter 2
W-Official Team
Veld 2 9:40 10:00 Aquapoldro 1 ZPC Amersfoort 1 Linthorst, Huub Karrenbeld, Hennie Aquapoldro D2
Veld 2 10:40 11:00 Aquapoldro 2 Aquapoldro 1 Florijn, Henk Karrenbeld, Hennie Aquapoldro H5
Veld 2 11:40 12:00 ZPC Amersfoort 1 Aquapoldro 2 Kamp, Jurgen van de Kamp, Bep Aquapoldro H5
Veld 2 13:00 13:20 Aquapoldro 1 ZPC Amersfoort 1 Kamp, Jurgen van de Kamp, Bep Aquapoldro H1
Veld 2 14:20 14:40 Aquapoldro 2 Aquapoldro 1 Bouw, Gert Karrenbeld, Hennie Aquapoldro H3
Veld 2 15:40 16:00 ZPC Amersfoort 1 Aquapoldro 2 Linthorst, Huub Kamp, Bep Aquapoldro H4

O17J

Veld
Starttijd
Eindtijd
Team Wit
Team Blauw
Scheidsrechter 1
Scheidsrechter 2
W-Official Team
Veld 2 10:00 10:20 SG WZC O17J ZV Haerlem O17J Kamp, Bep Linthorst, Huub Aquapoldro D2
Veld 2 11:00 11:20 DSV Duisburg O17J SG WZC O17J Florijn, Henk Karrenbeld, Hennie Aquapoldro H5
Veld 2 12:00 12:20 ZV Haerlem O17J DSV Duisburg O17J Florijn, Henk Karrenbeld, Hennie Aquapoldro H1
Veld 2 13:20 13:40 SG WZC O17J ZV Haerlem O17J Volmeijer, Martin Bouw, Gert Aquapoldro H3
Veld 2 14:40 15:00 DSV Duisburg O17J SG WZC O17J Bouw, Gert Karrenbeld, Hennie Aquapoldro H3
Veld 2 16:00 16:20 ZV Haerlem O17J DSV Duisburg O17J Siccama, Frans Kamp, Jurgen van de Aquapoldro H4

O17G

Veld
Starttijd
Eindtijd
Team Wit
Team Blauw
Scheidsrechter 1
Scheidsrechter 2
W-Official Team
Veld 2 16:20 16:40 Nr 4 poule O17G Nr 3 poule O17G Siccama, Frans Kamp, Jurgen van de Aquapoldro D1
Veld 2 16:40 17:00 Nr 2 poule O17G Nr 1 poule O17G Karrenbeld, Hennie Volmeijer, Martin Aquapoldro D1
Veld 3 9:40 10:00 Proteus O17M SG HBW O17M Florijn, Henk Volmeijer, Martin Aquapoldro D2
Veld 3 10:00 10:20 EZ&PC O17G Aquapoldro O17G Siccama, Frans Volmeijer, Martin Aquapoldro D2
Veld 3 11:40 12:00 SG HBW O17M EZ&PC O17G Linthorst, Huub Aquapoldro H5
Veld 3 12:00 12:20 Aquapoldro O17G Proteus O17M Linthorst, Huub Aquapoldro H1
Veld 3 13:40 14:00 SG HBW O17M Aquapoldro O17G Kamp, Bep Aquapoldro H3
Veld 3 14:00 14:20 Proteus O17M EZ&PC O17G Kamp, Bep Aquapoldro H3

O15G

Veld
Starttijd
Eindtijd
Team Wit
Team Blauw
Scheidsrechter 1
W-Official Team
Veld 2 17:00 17:20 Nr 4 poule O15G Nr 3 poule O15G Zessen, Quirina van Aquapoldro D1
Veld 3 10:20 10:40 De Rijn O15G Flevo O15G Zessen, Quirina van Aquapoldro H5
Veld 3 10:40 11:00 Aquapoldro O15G ZV Haerlem 1 O15G Zessen, Quirina van Aquapoldro H5
Veld 3 12:20 12:40 Flevo O15G Aquapoldro O15G Zessen, Quirina van Aquapoldro H1
Veld 3 12:40 13:00 ZV Haerlem 1 O15G De Rijn O15G Zessen, Quirina van Aquapoldro H1
Veld 3 14:20 14:40 Flevo O15G ZV Haerlem 1 O15G Zessen, Quirina van Aquapoldro H3
Veld 3 14:40 15:00 De Rijn O15G Aquapoldro O15G Zessen, Quirina van Aquapoldro H3
Veld 3 17:00 17:20 Nr 2 poule O15G Nr 1 poule O15G Linthorst, Huub Aquapoldro D1

O13G

Veld
Starttijd
Eindtijd
Team Wit
Team Blauw
Scheidsrechter 1
W-Official Team
Veld 3 9:00 9:20 Het Ravijn O13G Aquapoldro O13G-1 Zessen, Quirina van Aquapoldro D2
Veld 3 9:20 9:40 De Rijn O13G Polar Bears O13G Zessen, Quirina van Aquapoldro D2
Veld 3 11:00 11:20 Aquapoldro O13G-1 Aquapoldro O13G-2 Kas-Delen, Diane Aquapoldro H5
Veld 3 11:20 11:40 De Rijn O13G Het Ravijn O13G Laan, Martin Aquapoldro H5
Veld 3 13:00 13:20 Aquapoldro O13G-1 De Rijn O13G Kas-Delen, Diane Aquapoldro H1
Veld 3 13:20 13:40 Aquapoldro O13G-2 Polar Bears O13G Laan, Martin Aquapoldro H3
Veld 3 15:00 15:20 Polar Bears O13G Aquapoldro O13G-1 Kas-Delen, Diane Aquapoldro H4
Veld 3 15:20 15:40 Het Ravijn O13G Aquapoldro O13G-2 Laan, Martin Aquapoldro H4
Veld 3 16:20 16:40 Polar Bears O13G Het Ravijn O13G Kas-Delen, Diane Aquapoldro D1
Veld 3 16:40 17:00 Aquapoldro O13G-2 De Rijn O13G Laan, Martin Aquapoldro D1

Jury

Starttijd
Eindtijd
Veld
W-Offical Team
9:00 10:20 Veld 1 Aquapoldro D2
9:00 10:20 Veld 2 Aquapoldro D2
9:00 10:20 Veld 3 Aquapoldro D2
10:20 12:00 Veld 2 Aquapoldro H5
10:20 12:00 Veld 3 Aquapoldro H5
11:10 12:30 Veld 1 Aquapoldro H5
12:00 13:20 Veld 2 Aquapoldro H1
12:00 13:20 Veld 3 Aquapoldro H1
13:20 14:40 Veld 1 Aquapoldro H3
13:20 15:00 Veld 2 Aquapoldro H3
13:20 15:00 Veld 3 Aquapoldro H3
15:00 16:20 Veld 2 Aquapoldro H4
15:00 15:40 Veld 3 Aquapoldro H4
15:30 16:10 Veld 1 Aquapoldro H4
16:10 16:50 Veld 1 Aquapoldro D1
16:20 17:20 Veld 2 Aquapoldro D1
16:20 17:20 Veld 3 Aquapoldro D1

Horeca

Starttijd
Eindtijd
Horeca Team
9:00 10:20 Aquapoldro D2
10:20 12:00 Aquapoldro H5
12:00 13:20 Aquapoldro H1
13:20 15:00 Aquapoldro H3
15:00 16:10 Aquapoldro H4
16:10 17:20 Aquapoldro D1

STAND BOSCHBAD TOERNOOI 2017 – SENIOREN

STAND BOSCHBAD TOERNOOI 2017 – JEUGD

Laatste toernooi nieuws

  • Aquapoldro Waterpolo Toernooi
    Aanmelding begint binnenkort…. […]
  • Gezocht: Toernooicommissieleden
    De toernooicommissie is op zoek naar versterking. We zoeken versterking voor de afdeling sponsoring en wedstrijdsecretariaat. Verder zoeken we iemand die de communicatie voor toernooi wil doen via Social Media en de Website en mee wil denken en een […]
  • Toernooi update
    Veel Waterpolo, zon, gezelligheid, eten & drinken sportiviteit, en veel plezier! Alles was aanwezig en wat hebben we genoten. Namens Aquapoldro feliciteer ik de toernooicommissie voor organiseren van weer een grandioos verlopen waterpolotoernooi. […]
  • Loterij van de jeugdcommissie!
    De jeugdcommissie van Aquapoldro Waterpolo houdt tijdens het Boschbadtoernooi van zaterdag 26 augustus een verloting. Zij staan op het terrein met een doos enveloppen en voor 1 euro per envelop (6 enveloppen voor € 5). Er zijn mooie prijzen te winnen […]
  • Programma Waterpolotoernooi
    Beste allemaal, het programma voor het waterpolotoernooi is bekend. Kijk hier voor meer informatie… […]