Programma

Programma

Wedstrijden

 




Jury

(s) = wedstrijdleider

Programma downloaden hier

Datum
Tijd
Jury
Wedstrijd
Jurylid
Jurylid
Jurylid
16-09-17 16:30 H1 Aquapoldro EG2 - EZC EG2 Lennart v Ommen (s) Erik Uittenhout Wouter Uittenhout
16-09-17 17:10 H1 Aquapoldro EG1 - DWK EG1 Erik Uittenhout (s) Lennart v Ommen Wouter Uittenhout
16-09-17 17:50 H1 Aquapoldro DG2 - WS Twente DG1 Wouter Uittenhout (s) Erik Uittenhout Lennart v Ommen
16-09-17 18:35 H1 Aquapoldro DG1 - Swol 1894 DG1 Jan Cuperus (s) Hidde Buiting Nick Dalhuisen
16-09-17 19:15 H1 Aquapoldro BG1 - Schuurman BZC BG1 Hidde Buiting Jan Cuperus Nick Dalhuisen
16-09-17 20:05 H1 Aquapoldro Da3 - ZPC Hatto Heim Da1 Hidde Buiting Jan Cuperus Nick Dalhuisen
16-09-17 20:55 D3 Aquapoldro H5 - De Woelwaters H2 Nikita Dijkhof Evalien Prins Marjolein Ter Wiel
16-09-17 21:40 H5 Aquapoldro H1 - ESTA(SG) H1 De Kikker Roel Bakker Petrus Cuperus Fokko Gjaltema
30-09-17 17:00 H3 Aquapoldro H4 - De Berkelduikers H2 Timo Bijl Wietse Bodde Louis Op den Brouw
30-09-17 17:45 H4 Aquapoldro Da2 - Schuurman BZC Da3 Karsten Beekman Martijn Bomhof Arjan van Erven
30-09-17 18:30 D2 Aquapoldro H3 - Deltasteur H2 Romy van Bijsteren Fiona Cornelissen Lotte van de Vooren
30-09-17 19:15 H3 Aquapoldro Da1 - De Meer Da1 Mees vd Leeden Marco Oelemans Hugo Paalman
30-09-17 20:15 D1 Aquapoldro H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 Sara Boon Kim Dalhuisen Lisa Hengeveld
30-09-17 21:15 H2 Aquapoldro H1 - WS Twente H1 Paul Dekens Arnoud Hagen Rob Poortier
07-10-17 17:00 H4 Aquapoldro DG2 - VZ&PC DG1 Sander Walhout (s) Floris Haan Jos Gesthuizen
07-10-17 17:45 H4 Aquapoldro DG1 - De Houtrib DG1 Sander Walhout (s) Floris Haan Jos Gesthuizen
07-10-17 18:30 D2 Aquapoldro CG1 - Swol 1894 CG1 Sofie Kalse Pieternella Mengelberg Michelle Groeneveld
07-10-17 19:15 H3 Aquapoldro BG1 - PFC Rheden BG1 Marco Oelemans Hugo Paalman Wietse Bodde
07-10-17 20:00 D1 Aquapoldro Da2 - De IJsselmeeuwen Da1 Astrid Simons Marit ter Smitten Tessa Wolves
07-10-17 20:45 D2 Aquapoldro H3 - Nunspeet H2 Carlie vTeeckelenburgh Lotte van de Vooren Merle van Yperenburg
07-10-17 21:30 H3 Aquapoldro Da1 - VKC'03 Da1 Louis Op den Brouw Wilfred Dennekamp Mees vd Leeden
28-10-17 20:30 D3 Aquapoldro H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 Esther Gjaltema Annelien de Pater Eelke Schuiling
28-10-17 21:30 D3 Aquapoldro H1 - Livo H1 Esther Gjaltema Annelien de Pater Eelke Schuiling
04-11-17 16:15 v Aquapoldro EG1 - Swol 1894 EG1 Marieke Houdel (s) Maartje Schoevaars Colette Wouda
04-11-17 17:00 v Aquapoldro DG2 - EZC DG1 Marieke Houdel (s) Maartje Schoevaars Colette Wouda
04-11-17 17:45 v Aquapoldro DG1 - Proteus DG1 Martin Laan (s) Ina Gloudemans Ritsert Flim
04-11-17 18:30 v Aquapoldro CG1 - De Houtrib CG1 Ritsert Flim Ina Gloudemans Martin Laan
04-11-17 19:15 H3 Aquapoldro BG1 - Flevo BG1 Wilfred Dennekamp Mees vd Leeden Marco Oelemans
04-11-17 20:00 D1 Aquapoldro Da2 - WZC-De IJsel (SG) Da1 Linda Kropman-Makkink Desiree Mulders Jasmijn Ruiter
04-11-17 20:45 D2 Aquapoldro H3 - Aqua-Novio'94 H3 Carlie vTeeckelenburgh Sofie Kalse Pieternella Mengelberg
04-11-17 21:30 H3 Aquapoldro Da1 - De Spreng Da1 Timo Bijl Wietse Bodde Louis Op den Brouw
11-11-17 17:00 H2 Aquapoldro EG2 - Het Ravijn EG1 Herbert vd Brand (s) Sven Rouwenhorst Remco Ruimerman
11-11-17 17:45 H2 Aquapoldro EG1 - De Houtrib EG1 Sven Rouwenhorst (s) Remco Ruimerman Herbert vd Brand
11-11-17 18:30 v Aquapoldro CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 Ritsert Flim Ina Gloudemans Maartje Schoevaars
11-11-17 19:15 H3 Aquapoldro Da3 - ZVV Da1 Mees vd Leeden Marco Oelemans Louis Op den Brouw
11-11-17 20:00 D3 Aquapoldro H4 - ZPC De Hof H4 Nikita Dijkhof Evalien Prins Ingrid Suhre
11-11-17 20:45 H4 Aquapoldro H3 - EZPC H1 Tim Lelieveld Mark Nieuwenhuisen Sander Walhout
11-11-17 21:30 H3 Aquapoldro H2 - HZPC/Avéna (SG) H2 Timo Bijl Wietse Bodde Wilfred Dennekamp
18-11-17 17:00 D1 Aquapoldro Da2 - EZC Da3 Sara Boon Kim Dalhuisen Lisa Hengeveld
18-11-17 17:45 D2 Aquapoldro H5 - De Spreng H2 Romy van Bijsteren Fiona Cornelissen Michelle Groeneveld
18-11-17 18:30 H5 Aquapoldro Da1 - Thetis Da1 Paul Grobben Roel Bakker Fokko Gjaltema
18-11-17 19:30 D1 Aquapoldro H3 - PFC Rheden H1 Linda Kropman-Makkink Desiree Mulders Jasmijn Ruiter
25-11-17 17:00 H4 Aquapoldro H5 - Nunspeet H4 Kevin Fens Joost van Gein Tim Lelieveld
25-11-17 17:45 H5 Aquapoldro Da3 - De Eerste Kolk Da1 Paul Grobben Roel Bakker Petrus Cuperus
25-11-17 18:30 D3 Aquapoldro H4 - Scholtenhagen H2 Nikita Dijkhof Evalien Prins Marjolein Ter Wiel
25-11-17 19:15 H4 Aquapoldro H1 - NDD H1 Kevin Fens Joost van Gein Mark Nieuwenhuisen
25-11-17 20:30 H1 Aquapoldro H2 - Livo H2 Michel Janssen Tijs Maas Lennart v Ommen
02-12-17 17:00 D3 Aquapoldro EG2 - ZPC De Hof EG1 Rolinda Dijkhof (s) Ingrid Suhre Amanda Schreuder
02-12-17 17:45 D3 Aquapoldro DG2 - OZ&PC DG1 Ingrid Suhre (s) Rolinda Dijkhof Amanda Schreuder
02-12-17 18:30 H4 Aquapoldro CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 Karsten Beekman Martijn Bomhof Arjan van Erven
02-12-17 19:15 H2 Aquapoldro BG1 - DWK BG1 Jeroen Ruimerman Martijn Ruimerman Ronald vd Zande
02-12-17 20:00 H2 Aquapoldro H4 - De IJsselmeeuwen H4 Jeroen Ruimerman Martijn Ruimerman Ronald vd Zande
09-12-17 17:00 H2 Aquapoldro EG2 - Het Ravijn EG3 Sven Rouwenhorst (s) Remco Ruimerman Herbert vd Brand
09-12-17 17:45 H2 Aquapoldro EG1 - Flevo EG1 Remco Ruimerman (s) Sven Rouwenhorst Herbert vd Brand
09-12-17 18:30 D1 Aquapoldro DG1 - De IJsselmeeuwen DG1 Astrid Simons (s) Marit ter Smitten Tessa Wolves
09-12-17 19:15 H3 Aquapoldro H5 - Flevo H4 Wilfred Dennekamp Marco Oelemans Hugo Paalman
09-12-17 20:00 H5 Aquapoldro Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 Petrus Cuperus Fokko Gjaltema Paul Grobben
09-12-17 21:00 D1 Aquapoldro H3 - Swol 1894 H3 Linda Kropman-Makkink Desiree Mulders Jasmijn Ruiter
09-12-17 21:45 H3 Aquapoldro Da2 - De Veene Da1 Timo Bijl Wietse Bodde Mees vd Leeden
16-12-17 19:30 H5 Aquapoldro BG1 - Het Ravijn BJ2 (Malkander) Ab Kok Erik Neuteboom Spijker Jaap-Jan Wensing
16-12-17 20:15 H5 Aquapoldro Da3 - Flevo Da2 (Malkander) Ab Kok Erik Neuteboom Spijker Jaap-Jan Wensing
16-12-17 21:00 D3 Aquapoldro H4 - ZPC De Hof H5 (Malkander) Rolinda Dijkhof Amanda Schreuder Marjolein Ter Wiel
7-1-2018 17:00 H4 Aquapoldro DG1 - De IJsselmeeuwen DG2 Jaap-Jan Wensing (s) Niels Hensen Ritsert Flim
14-1-2018 15:15 H2 Aquapoldro EG1 - Polar Bears EG2 Sven Rouwenhorst (s) Remco Ruimerman Ritsert Flim
14-1-2018 16:00 H2 Aquapoldro DG2 - Het Ravijn DG2 Arnoud Hagen (s) Paul Dekens Rob Poortier
14-1-2018 16:45 H2 Aquapoldro H5 - WZC-De IJsel (SG) H4 Paul Dekens Arnoud Hagen Rob Poortier
20-1-2018 17:00 D1 Aquapoldro Da2 - Proteus Da2 Sara Boon Kim Dalhuisen Lisa Hengeveld
20-1-2018 17:45 D2 Aquapoldro H5 - Triton Putten H3 Romy van Bijsteren Fiona Cornelissen Michelle Groeneveld
20-1-2018 18:30 H5 Aquapoldro Da1 - ENC Arnhem (SG) Da2 Erik Neuteboom Spijker Ab Kok Paul Grobben
20-1-2018 19:30 D1 Aquapoldro H1 - De Mors H1 Sara Boon Tessa Wolves Marit ter Smitten
20-1-2018 20:45 H1 Aquapoldro H2 - De Mors H3 Hidde Buiting Erik Uittenhout Wouter Uittenhout
21-1-2018 15:15 H3 Aquapoldro H4 - NDD H5 Wietse Bodde Mees vd Leeden Hugo Paalman
21-1-2018 16:00 H4 Aquapoldro Da3 - De Houtrib Da2 Karsten Beekman Martijn Bomhof Arjan van Erven
21-1-2018 16:45 D3 Aquapoldro H3 - TZC-Vahalis H1 Marjolein ter Wiel Eelke Schuiling Annelien de Pater
27-1-2018 16:15 varia Aquapoldro CG1 - Triton Putten CG1 Maartje Schoevaars Ina Gloudemans
27-1-2018 17:00 varia Aquapoldro BG1 - Proteus BG1 Martin Laan Maartje Schoevaars Ina Gloudemans
27-1-2018 17:45 D1 Aquapoldro Da2 - De Houtrib Da1 Sara Boon Desiree Mulders Marit ter Smitten
27-1-2018 18:30 D2 Aquapoldro H3 - Nunspeet H3 Merle van IJperenburg Sofie Kalse Pieternella Mengelberg
27-1-2018 19:15 D2 Aquapoldro Da1 - Swol 1894 Da2 Merle van IJperenburg Sofie Kalse Pieternella Mengelberg
27-1-2018 20:15 D1 Aquapoldro H1 - VZ&PC H1 Kim Dalhuisen Lisa Hengeveld Jasmijn Ruiter
27-1-2018 21:30 H1 Aquapoldro H2 - Azuro H2 Hidde Buiting Michel Janssen Wouter Uittenhout
17-2-2018 16:30 H2 Aquapoldro EG2 - Schuurman BZC EG2 Remco Ruimerman (s) Herbert vd Brand Sven Rouwenhorst
17-2-2018 17:15 H2 Aquapoldro EG1 - Nunspeet EG1 Herbert vd Brand (s) Remco Ruimerman Sven Rouwenhorst
17-2-2018 18:00 varia Aquapoldro DG1 - Deltasteur DG1 Hidde Buiting (s) Maartje Schoevaars Colette Wouda
17-2-2018 18:45 varia Aquapoldro CG1 - ZEW CG1 Maartje Schoevaars Ina Gloudemans
17-2-2018 19:30 H5 Aquapoldro BG1 - De Woelwaters BG1 Roel Bakker Erik Neuteboom Spijker Jaap-Jan Wensing
17-2-2018 20:15 H5 Aquapoldro H1 - TriVia H1 Roel Bakker Erik Neuteboom Spijker Jaap-Jan Wensing
17-2-2018 21:30 H1 Aquapoldro H2 - TriVia H2 Lennart v Ommen Erik Uittenhout Wouter Uittenhout
24-2-2018 17:00 H3 Aquapoldro H5 - PFC Rheden H2 Mees vd Leeden Wietse Bodde Hugo Paalman
24-2-2018 17:45 H5 Aquapoldro Da2 - De Mors Da1 Roel Bakker Ab Kok Erik Neuteboom Spijker
24-2-2018 18:30 D2 Aquapoldro H3 - De Woelwaters H1 Merle van IJperenburg Pieternella Mengelberg Lotte van de Vooren
24-2-2018 19:15 D2 Aquapoldro Da1 - Schuurman BZC Da2 Merle van IJperenburg Pieternella Mengelberg Lotte van de Vooren
3-3-2018 16:30 varia Aquapoldro EG2 - EZC EG2 Ritsert Flim (s) Maartje Schoevaars Colette Wouda
3-3-2018 17:15 varia Aquapoldro EG1 - DWK EG1 Ritsert Flim (s) Maartje Schoevaars Colette Wouda
3-3-2018 18:00 H1 Aquapoldro DG2 - WS Twente DG1 Jan Cuperus (s) Nick Dalhuisen Hidde Buiting
3-3-2018 18:45 H1 Aquapoldro DG1 - Swol 1894 DG1 Nick Dalhuisen (s) Jan Cuperus Hidde Buiting
3-3-2018 19:30 varia Aquapoldro CG1 - De Woelwaters CG1 Ina Gloudemans Martin Laan
3-3-2018 20:15 H5 Aquapoldro H1 - Aqua-Novio'94 H1 Fokko Gjaltema Petrus Cuperus Paul Grobben
10-3-2018 17:00 varia Aquapoldro CG1 - WZC-De IJsel (SG) CG1 Ina Gloudemans Martin Laan
10-3-2018 17:45 H4 Aquapoldro BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 Floris Haan Tim Lelieveld Sander Walhout
10-3-2018 18:30 H4 Aquapoldro Da2 - WS Twente Da2 Floris Haan Tim Lelieveld Sander Walhout
10-3-2018 19:15 D2 Aquapoldro Da1 - ZPC De Hof Da1 Romy van Bijsteren Fiona Cornelissen Carlie vTeeckelenburgh
17-3-2018 17:00 D3 Aquapoldro DG2 - VZ&PC DG1 Annelien de Pater (s) Amanda Schreuder Eelke Schuiling
17-3-2018 17:45 H5 Aquapoldro DG1 - De Houtrib DG1 Jaap-Jan Wensing (s) Ab Kok Erik Neuteboom Spijker
17-3-2018 18:30 H2 Aquapoldro Da3 - Swol 1894 Da3 Martijn Ruimerman Ronald vd Zande Michael Willemsen
17-3-2018 19:15 D3 Aquapoldro H5 - Proteus H4 Rolinda Dijkhof Esther Gjaltema Marjolein ter Wiel
17-3-2018 20:00 H5 Aquapoldro H2 - OZ&PC H2 Roel Bakker Petrus Cuperus Fokko Gjaltema
24-3-2018 17:00 H4 Aquapoldro EG2 - Het Ravijn EG1 Karsten Beekman (s) Martijn Bomhof Jos Gesthuizen
24-3-2018 17:45 H4 Aquapoldro EG1 - De Houtrib EG1 Martijn Bomhof (s) Karsten Beekman Jos Gesthuizen
24-3-2018 18:30 H4 Aquapoldro CG1 - DWK CG1 Niels Hensen Tim Lelieveld
24-3-2018 19:15 H4 Aquapoldro BG1 - Deltasteur BG1 Mark Nieuwenhuisen Niels Hensen Tim Lelieveld
24-3-2018 20:00 D2 Aquapoldro Da1 - DWK Da1 Michelle Groeneveld Marieke Houdel Lotte van de Vooren
24-3-2018 21:00 D1 Aquapoldro H3 - DWK H3 Kim Dalhuisen Astrid Simons Tessa Wolves
24-3-2018 21:45 H3 Aquapoldro Da2 - NDD Da2 Wietse Bodde Marco Oelemans Wilfred Dennekamp
7-4-2018 17:00 H2 Aquapoldro DG1 - De IJsselmeeuwen DG1 Paul Dekens (s) Arnoud Hagen Rob Poortier
7-4-2018 17:45 H2 Aquapoldro H4 - De Berkelduikers H3 Paul Dekens Arnoud Hagen Rob Poortier
7-4-2018 18:30 H4 Aquapoldro H1 - De IJsselmeeuwen H1 Niels Hensen Tim Lelieveld Mark Nieuwenhuisen
7-4-2018 19:45 H1 Aquapoldro H2 - WSG ESTA (SG) H2 Tijs Maas Michel Janssen Wouter Uittenhout
14-4-2018 16:30 H2 Aquapoldro EG1 - Swol 1894 EG1 Sven Rouwenhorst (s) Remco Ruimerman Ritsert Flim
14-4-2018 17:15 H2 Aquapoldro DG2 - EZC DG1 Jeroen Ruimerman (s) Ronald vd Zande Michael Willemsen
14-4-2018 18:00 H2 Aquapoldro DG1 - Proteus DG1 Ronald vd Zande (s) Jeroen Ruimerman Michael Willemsen
14-4-2018 18:45 H2 Aquapoldro CG1 - Nunspeet CG1 Ronald vd Zande Jeroen Ruimerman
14-4-2018 19:30 H4 Aquapoldro BG1 - Nunspeet BG1 Jos Gesthuizen Floris Haan Niels Hensen
14-4-2018 20:15 D1 Aquapoldro Da2 - VZ&PC Da2 Sara Boon Jasmijn Ruiter Desiree Mulders
14-4-2018 21:00 D2 Aquapoldro H4 - De Veene H2 Romy van Bijsteren Michelle Groeneveld Fiona Cornelissen
14-4-2018 21:45 H4 Aquapoldro Da1 - OZ&PC Da2 Arjan van Erven Kevin Fens Sander Walhout
15-4-2018 14:30 H1 Aquapoldro H3 - ZIGNEA H1 Erik Uittenhout Michel Janssen Wouter Uittenhout
15-4-2018 15:15 H3 Aquapoldro H2 - Swol 1894 H2 Timo Bijl Louis op den Brouw Wilfred Dennekamp
15-4-2018 16:15 H2 Aquapoldro H1 - Swol 1894 H1 Jeroen Ruimerman Martijn Ruimerman Ronald vd Zande
21-4-2018 17:00 D3 Aquapoldro DG2 - De Spreng DG1 Esther Gjaltema (s) Amanda Schreuder Nikita Dijkhof
21-4-2018 17:45 H4 Aquapoldro BG1 - ENC Arnhem (SG) BJ1 Arjan van Erven Kevin Fens Joost van Gein
21-4-2018 18:30 H4 Aquapoldro Da3 - Deltasteur Da1 Arjan van Erven Kevin Fens Joost van Gein
21-4-2018 19:15 D3 Aquapoldro H5 - ZEW H3 Evalien Prins Marjolein ter Wiel Ingrid Suhre

Bar

Datum
Begin
Einde
Wie
Wie
24-2-2018 16.30 18.15 Kim Dalhuisen Desiree Mulders
24-2-2018 18.15 sluit Paul Grobben Gerko Nutma
3-3-2018 16.00 18.15 Lennart van Ommen Wouter Uittenhout
3-3-2018 18.15 20.30 Ab Kok Jan-Jaap Wensink
3-3-2018 20.30 sluit Lotte van Vooren Diana Kamp
10-3-2018 16.30 18.15 Esther Gjaltema Annemieke Neuteboom
10-3-2018 18.15 20.00 Nikita Dijkhof Amanda Schreuder
10-3-2018 20.00 sluit Sofie Kalse Merle van Yperenburg
17-3-2018 16.30 18.30 Reijn Exalto Han Hofma
17-3-2018 18.30 20.30 Timo Bijl Koos Elferink
17-3-2018 20.30 sluit Brenda Ijsinga Ingrid Suhre
24-3-2018 18.00 19.45 Carlie van Teeckelenburgh Fiona Cornelissen
24-3-2018 19.45 21.15 Romy van Bijsteren Sofie Kalse
24-3-2018 21.15 22.30 Desiree Mulders Jasmijn Ruiter
24-3-2018 22.30 sluit Koos Elferink Louis Op den Brouw
7-4-2018 16.30 18.45 Jos Ganzefles Martijn Ruimerman
7-4-2018 18.45 21.00 Floris Haan Sander Walhout
7-4-2018 21.00 sluit Martijn Bomhof Arjen van Erven
14-4-2018 16.00 18.00 Martin Laan Fiona Cornelissen
14-4-2018 18.00 20.00 Joost van Gein Tim Lelieveld
14-4-2018 20.00 22.15 Marjolein ter Wiel Carline Diks
14-4-2018 22.15 sluit Jeroen Bongers Mark Nieuwenhuizen
15-4-2018 14.00 16.00 Niels Hensen Jos Gesthuizen
15-4-2018 16.00 sluit Mees van der Leeden Marco Oerlemans
21-4-2018 16.30 18.15 Erik Neuteboom Petrus Cuperus
21-4-2018 18.15 19.45 Gerbrand Willemsen Ronald van der Zande
21-4-2018 19.45 sluit Eelke Schuiling Annelien de Pater

Instructies Bardienst 't Sprenkeltje
 

Ballen

Periode
Soort waterpolobal
Team
Zwembad
september 2017 Dames/Jeugd Jeugd O 13 Malkander
september 2017 Heren Heren 4/5 Malkander
oktober 2017 Heren Heren 2 Malkander
oktober 2017 Dames/Jeugd Jeugd O 17 Malkander
november 2017 Heren Heren 1 Malkander
november 2017 Dames/Jeugd Jeugd O 15 Malkander
december 2017 Heren Heren 3 Malkander
december 2017 Dames/Jeugd Jeugd O 13 Malkander
januari 2018 Heren Heren 2 Malkander
januari 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 17 Malkander
februari 2018 Heren Heren 1 Malkander
februari 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 15 Malkander
maart 2018 Heren Heren 3 Malkander
maart 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 13 Malkander
april 2018 Heren Heren 2 Malkander
april 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 17 Malkander
mei 2018 Heren Heren 1 Malkander
mei 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 15 Malkander
juni 2018 Heren Heren 3 Malkander
juni 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 13 Malkander
september 2017 Dames/Jeugd Jeugd O 17 Sprenkelaar
september 2017 Heren Heren 1 Sprenkelaar
oktober 2017 Heren Heren 4 Sprenkelaar
oktober 2017 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
november 2017 Heren Heren 5 Sprenkelaar
november 2017 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
december 2017 Heren Heren 1 Sprenkelaar
december 2017 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
januari 2018 Heren Heren 4 Sprenkelaar
januari 2018 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
februari 2018 Heren Heren 5 Sprenkelaar
februari 2018 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
maart 2018 Heren Heren 3 Sprenkelaar
maart 2018 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
april 2018 Heren Heren 4 Sprenkelaar
april 2018 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
mei 2018 Heren Heren 5 Sprenkelaar
mei 2018 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
juni 2018 Heren Heren 1 Sprenkelaar
juni 2018 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
september 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
oktober 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
november 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
december 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
januari 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
februari 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
maart 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
april 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
mei 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
juni 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
september 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
oktober 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
november 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
december 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
januari 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
februari 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
maart 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
april 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
mei 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
juni 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander