Programma

Programma

Wedstrijden

 




Jury

(s) = wedstrijdleider

Programma downloaden hier

Datum
Tijd
Jury
Wedstrijd
Jurylid
Jurylid
Jurylid
16-09-17 16:30 H1 Aquapoldro EG2 - EZC EG2 Lennart v Ommen (s) Erik Uittenhout Wouter Uittenhout
16-09-17 17:10 H1 Aquapoldro EG1 - DWK EG1 Erik Uittenhout (s) Lennart v Ommen Wouter Uittenhout
16-09-17 17:50 H1 Aquapoldro DG2 - WS Twente DG1 Wouter Uittenhout (s) Erik Uittenhout Lennart v Ommen
16-09-17 18:35 H1 Aquapoldro DG1 - Swol 1894 DG1 Jan Cuperus (s) Hidde Buiting Nick Dalhuisen
16-09-17 19:15 H1 Aquapoldro BG1 - Schuurman BZC BG1 Hidde Buiting Jan Cuperus Nick Dalhuisen
16-09-17 20:05 H1 Aquapoldro Da3 - ZPC Hatto Heim Da1 Hidde Buiting Jan Cuperus Nick Dalhuisen
16-09-17 20:55 D3 Aquapoldro H5 - De Woelwaters H2 Nikita Dijkhof Evalien Prins Marjolein Ter Wiel
16-09-17 21:40 H5 Aquapoldro H1 - ESTA(SG) H1 De Kikker Roel Bakker Petrus Cuperus Fokko Gjaltema
30-09-17 17:00 H3 Aquapoldro H4 - De Berkelduikers H2 Timo Bijl Wietse Bodde Louis Op den Brouw
30-09-17 17:45 H4 Aquapoldro Da2 - Schuurman BZC Da3 Karsten Beekman Martijn Bomhof Arjan van Erven
30-09-17 18:30 D2 Aquapoldro H3 - Deltasteur H2 Romy van Bijsteren Fiona Cornelissen Lotte van de Vooren
30-09-17 19:15 H3 Aquapoldro Da1 - De Meer Da1 Mees vd Leeden Marco Oelemans Hugo Paalman
30-09-17 20:15 D1 Aquapoldro H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 Sara Boon Kim Dalhuisen Lisa Hengeveld
30-09-17 21:15 H2 Aquapoldro H1 - WS Twente H1 Paul Dekens Arnoud Hagen Rob Poortier
07-10-17 17:00 H4 Aquapoldro DG2 - VZ&PC DG1 Sander Walhout (s) Floris Haan Jos Gesthuizen
07-10-17 17:45 H4 Aquapoldro DG1 - De Houtrib DG1 Sander Walhout (s) Floris Haan Jos Gesthuizen
07-10-17 18:30 D2 Aquapoldro CG1 - Swol 1894 CG1 Sofie Kalse Pieternella Mengelberg Michelle Groeneveld
07-10-17 19:15 H3 Aquapoldro BG1 - PFC Rheden BG1 Marco Oelemans Hugo Paalman Wietse Bodde
07-10-17 20:00 D1 Aquapoldro Da2 - De IJsselmeeuwen Da1 Astrid Simons Marit ter Smitten Tessa Wolves
07-10-17 20:45 D2 Aquapoldro H3 - Nunspeet H2 Carlie vTeeckelenburgh Lotte van de Vooren Merle van Yperenburg
07-10-17 21:30 H3 Aquapoldro Da1 - VKC'03 Da1 Louis Op den Brouw Wilfred Dennekamp Mees vd Leeden
28-10-17 20:30 D3 Aquapoldro H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 Esther Gjaltema Annelien de Pater Eelke Schuiling
28-10-17 21:30 D3 Aquapoldro H1 - Livo H1 Esther Gjaltema Annelien de Pater Eelke Schuiling
04-11-17 16:15 v Aquapoldro EG1 - Swol 1894 EG1 Marieke Houdel (s) Maartje Schoevaars Colette Wouda
04-11-17 17:00 v Aquapoldro DG2 - EZC DG1 Marieke Houdel (s) Maartje Schoevaars Colette Wouda
04-11-17 17:45 v Aquapoldro DG1 - Proteus DG1 Martin Laan (s) Ina Gloudemans Ritsert Flim
04-11-17 18:30 v Aquapoldro CG1 - De Houtrib CG1 Ritsert Flim Ina Gloudemans Martin Laan
04-11-17 19:15 H3 Aquapoldro BG1 - Flevo BG1 Wilfred Dennekamp Mees vd Leeden Marco Oelemans
04-11-17 20:00 D1 Aquapoldro Da2 - WZC-De IJsel (SG) Da1 Linda Kropman-Makkink Desiree Mulders Jasmijn Ruiter
04-11-17 20:45 D2 Aquapoldro H3 - Aqua-Novio'94 H3 Carlie vTeeckelenburgh Sofie Kalse Pieternella Mengelberg
04-11-17 21:30 H3 Aquapoldro Da1 - De Spreng Da1 Timo Bijl Wietse Bodde Louis Op den Brouw
11-11-17 17:00 H2 Aquapoldro EG2 - Het Ravijn EG1 Herbert vd Brand (s) Sven Rouwenhorst Remco Ruimerman
11-11-17 17:45 H2 Aquapoldro EG1 - De Houtrib EG1 Sven Rouwenhorst (s) Remco Ruimerman Herbert vd Brand
11-11-17 18:30 v Aquapoldro CG1 - ZPC Hatto Heim CG1 Ritsert Flim Ina Gloudemans Maartje Schoevaars
11-11-17 19:15 H3 Aquapoldro Da3 - ZVV Da1 Mees vd Leeden Marco Oelemans Louis Op den Brouw
11-11-17 20:00 D3 Aquapoldro H4 - ZPC De Hof H4 Nikita Dijkhof Evalien Prins Ingrid Suhre
11-11-17 20:45 H4 Aquapoldro H3 - EZPC H1 Tim Lelieveld Mark Nieuwenhuisen Sander Walhout
11-11-17 21:30 H3 Aquapoldro H2 - HZPC/Avéna (SG) H2 Timo Bijl Wietse Bodde Wilfred Dennekamp
18-11-17 17:00 D1 Aquapoldro Da2 - EZC Da3 Sara Boon Kim Dalhuisen Lisa Hengeveld
18-11-17 17:45 D2 Aquapoldro H5 - De Spreng H2 Romy van Bijsteren Fiona Cornelissen Michelle Groeneveld
18-11-17 18:30 H5 Aquapoldro Da1 - Thetis Da1 Paul Grobben Roel Bakker Fokko Gjaltema
18-11-17 19:30 D1 Aquapoldro H3 - PFC Rheden H1 Linda Kropman-Makkink Desiree Mulders Jasmijn Ruiter
25-11-17 17:00 H4 Aquapoldro H5 - Nunspeet H4 Kevin Fens Joost van Gein Tim Lelieveld
25-11-17 17:45 H5 Aquapoldro Da3 - De Eerste Kolk Da1 Paul Grobben Roel Bakker Petrus Cuperus
25-11-17 18:30 D3 Aquapoldro H4 - Scholtenhagen H2 Nikita Dijkhof Evalien Prins Marjolein Ter Wiel
25-11-17 19:15 H4 Aquapoldro H1 - NDD H1 Kevin Fens Joost van Gein Mark Nieuwenhuisen
25-11-17 20:30 H1 Aquapoldro H2 - Livo H2 Michel Janssen Tijs Maas Lennart v Ommen
02-12-17 17:00 D3 Aquapoldro EG2 - ZPC De Hof EG1 Rolinda Dijkhof (s) Ingrid Suhre Amanda Schreuder
02-12-17 17:45 D3 Aquapoldro DG2 - OZ&PC DG1 Ingrid Suhre (s) Rolinda Dijkhof Amanda Schreuder
02-12-17 18:30 H4 Aquapoldro CG1 - Zuiderzeezwemmers CG1 Karsten Beekman Martijn Bomhof Arjan van Erven
02-12-17 19:15 H2 Aquapoldro BG1 - DWK BG1 Jeroen Ruimerman Martijn Ruimerman Ronald vd Zande
02-12-17 20:00 H2 Aquapoldro H4 - De IJsselmeeuwen H4 Jeroen Ruimerman Martijn Ruimerman Ronald vd Zande
09-12-17 17:00 H2 Aquapoldro EG2 - Het Ravijn EG3 Sven Rouwenhorst (s) Remco Ruimerman Herbert vd Brand
09-12-17 17:45 H2 Aquapoldro EG1 - Flevo EG1 Remco Ruimerman (s) Sven Rouwenhorst Herbert vd Brand
09-12-17 18:30 D1 Aquapoldro DG1 - De IJsselmeeuwen DG1 Astrid Simons (s) Marit ter Smitten Tessa Wolves
09-12-17 19:15 H3 Aquapoldro H5 - Flevo H4 Wilfred Dennekamp Marco Oelemans Hugo Paalman
09-12-17 20:00 H5 Aquapoldro Da1 - Aqua-Novio'94 Da1 Petrus Cuperus Fokko Gjaltema Paul Grobben
09-12-17 21:00 D1 Aquapoldro H3 - Swol 1894 H3 Linda Kropman-Makkink Desiree Mulders Jasmijn Ruiter
09-12-17 21:45 H3 Aquapoldro Da2 - De Veene Da1 Timo Bijl Wietse Bodde Mees vd Leeden
16-12-17 19:30 H5 Aquapoldro BG1 - Het Ravijn BJ2 (Malkander) Ab Kok Erik Neuteboom Spijker Jaap-Jan Wensing
16-12-17 20:15 H5 Aquapoldro Da3 - Flevo Da2 (Malkander) Ab Kok Erik Neuteboom Spijker Jaap-Jan Wensing
16-12-17 21:00 D3 Aquapoldro H4 - ZPC De Hof H5 (Malkander) Rolinda Dijkhof Amanda Schreuder Marjolein Ter Wiel

Bar

Datum
Begin
Einde
Wie
Wie

Instructies Bardienst 't Sprenkeltje
 

Ballen

Periode
Soort waterpolobal
Team
Zwembad
september 2017 Dames/Jeugd Jeugd O 13 Malkander
september 2017 Heren Heren 4/5 Malkander
oktober 2017 Heren Heren 2 Malkander
oktober 2017 Dames/Jeugd Jeugd O 17 Malkander
november 2017 Heren Heren 1 Malkander
november 2017 Dames/Jeugd Jeugd O 15 Malkander
december 2017 Heren Heren 3 Malkander
december 2017 Dames/Jeugd Jeugd O 13 Malkander
januari 2018 Heren Heren 2 Malkander
januari 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 17 Malkander
februari 2018 Heren Heren 1 Malkander
februari 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 15 Malkander
maart 2018 Heren Heren 3 Malkander
maart 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 13 Malkander
april 2018 Heren Heren 2 Malkander
april 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 17 Malkander
mei 2018 Heren Heren 1 Malkander
mei 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 15 Malkander
juni 2018 Heren Heren 3 Malkander
juni 2018 Dames/Jeugd Jeugd O 13 Malkander
september 2017 Dames/Jeugd Jeugd O 17 Sprenkelaar
september 2017 Heren Heren 1 Sprenkelaar
oktober 2017 Heren Heren 4 Sprenkelaar
oktober 2017 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
november 2017 Heren Heren 5 Sprenkelaar
november 2017 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
december 2017 Heren Heren 1 Sprenkelaar
december 2017 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
januari 2018 Heren Heren 4 Sprenkelaar
januari 2018 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
februari 2018 Heren Heren 5 Sprenkelaar
februari 2018 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
maart 2018 Heren Heren 3 Sprenkelaar
maart 2018 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
april 2018 Heren Heren 4 Sprenkelaar
april 2018 Dames/Jeugd Dames 1 Sprenkelaar
mei 2018 Heren Heren 5 Sprenkelaar
mei 2018 Dames/Jeugd Dames 2 Sprenkelaar
juni 2018 Heren Heren 1 Sprenkelaar
juni 2018 Dames/Jeugd Dames 3 Sprenkelaar
september 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
oktober 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
november 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
december 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
januari 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
februari 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
maart 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
april 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
mei 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
juni 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Sprenkelaar
september 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
oktober 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
november 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
december 2017 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
januari 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
februari 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
maart 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
april 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
mei 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander
juni 2018 Pupillenballen Graag hulp van ouders pupillen Malkander