Wintercompetitie 2016/2017

De winter-competitie 2016/2017 bestond uit 7 evenementen. Alle leden (dus zowel triatleten, duatleten als zwemmers) mochten weer meedoen aan deze evenementen. De “wedstrijdjes” werden gehouden op zaterdagen tijdens en/of na de zwemtraining, een uitzondering: de tweede 500m.

Het schema

zaterdag 5 november 500m Zwemmen uitslagen
zaterdag 26 november ATB Tijdrit (± 8km) uitslagen
zaterdag 17 december 1000m Zwemmen uitslagen
zaterdag 21 januari 18 februari Crossloop
(3 ronden ±4.8km)
uitslagen
dinsdag 14 februari 500m Zwemmen uitslagen
zaterdag 4 maart Wim van Wezep Run-ATB-Run
(3.1km-22km-1.6km)
uitslagen
zaterdag 25 maart Zwemloop
(1000m-8km/500m-4km)
uitslagen

 

De puntentelling dit jaar

De winnaars van vorig jaar, Marjon Werink en Hinke van Wezep, mochten traditiegetrouw als winnaar van de vorige editie (2015/2016) de puntentelling voor 2016/2017 bedenken. Hinke en Marjon hebben de volgende puntentelling bedacht: Voor de verschillende trainingen krijg je 1 (zwemmen en lopen) of 3 punten (fietsen). De puntentelling voor de wedstrijden is gelijk aan vorig jaar. Echter alleen bij Run-ATB-Run kan men dubbele punten verdienen. Wanneer je voorafgaand aan een evenement de zwemtraining hebt gevolgd dan worden je wedstrijdpunten verdubbeld. Dus:

Gedurende de periode 1 november 2016 tm 31 maart 2017 konden er punten worden gehaald door het volgen van de trainingen en het meedoen aan de zeven wedstrijden.

 

Trainingen (hele training !):
-Loop- of zwemtraining 1 punt
-Fietstraining 3 punten
-De derde zwemtraining telt NIET mee
-De evenementen gelden niet als training

Evenementen:
-Per wedstrijd 5 punten voor deelname.
-Het aantal deelnemers bepaalt de punten die de wedstrijd te verdelen heeft: oplevert. Bijvoorbeeld 10 mannen dan verdubbelt dit getal voor de te verdelen punten: 1e = 20, 2e = 18, 3e =16, 1enz  t/m de laatste 2 pt. Idem voor vrouwen 5 deelnemers  = resp 10, 8, 6 4 2 ptn.
-Bij minder dan 5 man of vrouw dan blijft 10 punten te verdienen voor nummer 1 en per volgende deelnemer 2 punten minder.
-Dubbele punten bij de ATB cross, Loopcross en Run-ATB-Run als je vooraf ook de zwemtraining hebt gevolgd.
-Nog eens dubbele punten bij de Run-ATB-Rtun

Overall nog te verdienen:

-Vrijwilligers bij de evenementen krijgen 5 punten.

 

Uiteraard weer een gescheiden Dames en Heren klassement

 

NB : Deelnemers van buiten de vereniging worden in het klassement van het evenement opgenomen maar delen niet in de extra winstpunten

Marjon en Ralph zijn de winterkampioenen van 2016/2017 geworden.

 

 
Marjon            &            Ralph

 

Top 3:
1. Marjon Werink 213 1. Ralph van Dijk 460
2. Zoe van Dijk 200 2. Jeroen Hagen 402
3. Janine Herweijer 192 3. Hinke van Wezep 398

 


Uitslag 500m zwemmen (05-11-2016)

1 Heren
2 Martijn Paalman 06:50.9
3 Ralph van Dijk 06:58.0
4 Andre van der Berg 07:11.0
5 Erik Knapen 07:13.4
6 Herbert Groot 07:18.9
7 Hinke van Wezep 07:25.0
8 Jeroen Hagen 07:26.0
9 Edzo Huisman 07:30.0
10 Bart Boerkamp 07:43.0
11 Ronny Angelier 07:45.2
12 Kees van Keulen 07:52.0
13 Wilbert Pannekoek 07:54.0
14 Gert Jansen 07:57.0
15 Bert Altena 08:02.0
16 Maxim van der Wal 08:07.0
17 Peter van der Veen 08:43.0
18 Andries Langendijk 08:57.0
19 Herman Aalberts 09:21.0
20 Harold Vrielink 09:25.0
21 Rob van Gils 09:36.0
22 Ernst Meidersma 10:06.1
23 Erwin Smith 10:12.0
24 Wim van Wezep 10:54.4
25 Laurens Verwoest 10:58.0
26 Auke Wijnterp 11:25.0
Dames
1 Marjon Werink 08:03.0
2 Zoe van Dijk 08:42.0
3 Helen Vrielink-Kool 08:55.9
4 Janine Herweijer 09:20.0
5 Antoinette van der Werff 10:07.0
6 Astrid Voogt 10:38.0

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag ATB-tijdrit 8km (26-11-2016)

Heren
1 Ronny Angelier 22:31
2 Ralph van Dijk 23:38
3 Hinke van Wezep 23:48
4 Laurens Verwoest 24:09
5 Harry van Milligen 24:19
6 Herman Aalberts 24:35
7 Jeroen Hagen 24:50
8 Max van der Wal 25:13
9 Martin Koopman 25:32
10 Dirk Boelens 25:48
11 Harold Vrielink 26:46
12 André van den Berg 29:00
13 Wim van Wezep 31:04
Dames
1 Janine Herweijer 26:44
2 Helen Vrielink 29:32
3 Marjon Werink 32:39

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag 1000m zwemmen (17-12-2016)

Heren
1 Gjalt Panjer 12:22
2 Martijn Paalman 13:28
3 Ralph van Dijk 14:17
4 Andre van den Berg 14:40
5 Jeroen Hagen 14:59
6 Herbert de Groot 15:20
7 Erik Knapen 15:27
8 Hinke van Wezep 15:30
9 Dirk Boelens 16:04
10 Bert Altena 16:35
11 Wilbert Pannekoek 16:44
12 Chris Heg 17:12
13 Peter van der Veen 17:31
14 Jan Bisschop 17:37
15 Herman Aalberts 19:06
16 Rob van Gils 19:17
17 Harold Vrielink 19:43
18 Erwin Smith 19:50
19 Jaap Morgenstern 20:26
20 Bernard van Riessen 21:03
21 Klaas Visser 21:11
22 Jörgen Hennekes 21:19
23 Auke Wijnterp 22:34
Dames
1 Hilly Panjer 16:39
2 Marjon Werink 16:50
3 Zoe van Dijk 17:27
4 Angelique Rotteveel 17:28
5 Margo Maasman 17:57
6 Janine Herweijer 18:34
7 Margreet Berghuis 19:11
8 Ineke Telgen 19:48
9 Andrea Kohlrusch 19:53
10 Viola den Hartog 20:30
11 Antoinette van der Werff 20:59
12 Femke Panjer gestopt

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag 500m zwemmen (14-02-2017)

Mannen
1 Ralph van Dijk 07:00
2 Herbert de Groot 07:10
3 André van den Berg 07:14
4 Harry van Milligen 07:17
5 Jeroen Hagen 07:18
6 Hinke van Wezep 07:18
7 Berg Bergsma 07:26
8 Kees van Keulen 07:28
9 Bert van der Zwan 07:38
10 Dirk Boelens 07:38
11 Gert Jansen 07:47
12 Bert Altena 07:59
13 Wilbert Pannekoek 08:11
14 Ruud Gilde 08:30
15 Edwin Sloots 08:48
16 Iwan de Wit 09:05
17 Rob van Gils 09:06
18 Bernard van Riessen 09:15
19 Bastiaan Schaap 09:15
20 Herman Aalberts 09:17
21 Erwin Smith 09:21
22 Jaap Morgenstern 09:21
23 Addy van Asselt 09:30
24 Ismael Sarica 09:43
25 Vincent de Vries 10:00
26 Wim van Wezep 10:54
27 Auke Wijnterp 10:56
Vrouwen
1 Hilly Panjer 08:04
2 Marjon Werink 08:11
3 Angelique Rotteveel 08:16
4 Zoe van Dijk 08:20
5 Patricia Angelier 08:39
6 Margo Maasman 08:42
7 Beatriz van Dijk 08:45
8 Helen Vrielink 08:52
9 Janine Herweijer 09:17
10 Ineke Telgen 09:20
11 Antoinette van der Werff 09:49
12 Astrid van der Waals 09:58

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag Crossloop 4.8km (18-02-2017)

Mannen
1 Gjalt Panjer 18.26
2 Ralph van Dijk 19.55
3 Jeroen Hagen 20.06
4 Sander den Hartog 20.36
5 Hinke van Wezep 20.58
6 Sander Jansen 21.05
7 Harry van Milligen 21.18
8 Herman Aalberts 21.53
9 Harold Vrielink 22.14
10 Andries Langendijk 22.50
11 John Rave 23.27
12 Laurens Verwoest 24.28
13 Klaas Visser 24.35
14 Edwin Smith 25.01
15 Andre van den Berg 27.11
16 Edwin Sloots 27.31
Vrouwen
1 Zoe van Dijk 23.23
2 Patricia Angelier 27.10
3 Reina Wieberdink 28.03
4 Janine Herweijer 28.28
5 Beatriz van Dijk 29.18
6 Viola den Hartog 30.50
7 Korien Termaat 13.03 (1 rondje gelopen met Niek en Stijn)

 

De volledige uitslagen zijn hier hier te downloaden


Uitslag Wim van Wezep Run ATB Run (04-03-2017)

Heren Looptijd 1 fietstijd Looptijd 2 Eindtijd
1 Wilbert Pannekoek 11:13 1 0:41:30 5 06:07 1 0:58:50
2 Hinke van Wezep 11:27 3 0:41:28 3 06:07 1 0:59:02
3 Jeroen Hagen 11:27 3 0:41:17 2 06:24 3 0:59:08
4 Ralph van Dijk 11:15 2 0:41:28 3 06:35 5 0:59:18
5 Gilles Janssen 11:49 6 0:40:54 1 06:58 8 0:59:41
6 Sander Jansen 12:28 8 0:43:42 6 06:46 7 1:02:56
7 Dirk Boelens 11:51 7 0:46:20 7 06:34 4 1:04:45
8 Andries Langendijk 13:19 10 0:46:48 8 07:05 9 1:07:12
9 Sander den Hartog 11:27 3 0:49:35 10 06:36 6 1:07:38
10 Ruud Gilde 13:49 11 0:48:24 9 07:34 11 1:09:47
11 Vincent de Vries 13:08 9 0:50:05 11 07:14 10 1:10:27
12 Auke Wijnterp 15:39 12 0:53:16 13 08:11 12 1:17:06
13 Andre van den Berg 16:05 13 0:52:56 12 08:18 13 1:17:19
Dames Looptijd 1 fietstijd Looptijd 2 Eindtijd
1 Janine Herweijer 16:16 4 0:44:46 1 09:12 3 1:10:14
2 Zoe van Dijk 13:56 1 0:52:41 3 07:07 1 1:13:44
3 Reina Wieberdink 15:39 2 0:53:43 5 09:12 4 1:18:34
4 Margreet Berghuis 18:09 7 0:53:10 4 10:00 6 1:21:19
5 Viola den Hartog 17:54 6 0:55:13 6 10:02 7 1:23:09
6 Marjon Werink 17:22 5 0:56:41 7 09:32 5 1:23:35
7 Beatriz van Dijk 16:04 3 1:01:19 9 08:55 2 1:26:18
8 Nicolette Verdugt 23:33 9 0:52:03 2 12:34 9 1:28:10
9 Ineke Telgen 18:29 8 0:59:34 8 10:18 8 1:28:21

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden


Uitslag Zwemloop (25-03-2017)

1000m zwemmen en 4 ronden lopen
Zwemtijd Looptijd Totaaltijd
Dames
1 Rina Zijgers 13:52 30:34 45:52
2 Patricia Angelier 17:39 36:47 56:38
3 Reina Wieberdink 17:44 37:47 56:53
4 Marjon Werink 17:35 41:48 1:00:31
5 Britte Leemans 17:03 Alleen zwemmen
Heren
1 Dirk Boelens 15:34 30:38 46:50
2 Andries Lagendijk 18:00 31:07 49:43
3 Peter van der Veen 17:20 34:01 52:58
4 Harold Vrielink 19:40 32:38 53:55
5 Klaas Visser 17:42 34:56 55:11
6 Jan Bisschop 17:11 35:54 56:07
7 Jörgen Hennekes 20:25 36:58 58:17
8 Auke Wijnterp 23:20 34:36 59:15
9 Bert Altena 16:28 Alleen zwemmen
10 Siem Keyzer 15:20 Alleen zwemmen
500m zwemmen en 2 ronden lopen
Zwemtijd Looptijd Totaaltijd
Dames
1 Zoe van Dijk 08:13 16:00 25:25
2 Maryl Biemans 09:56 18:07 29:21
3 Viola Braaksma 09:53 20:22 30:37
4 Ineke Telgen 09:37 21:28 32:08
Heren
1 Gjalt Panjer 06:04 13:21 19:56
2 Jeroen Hagen 07:13 13:27 21:17
3 Wilbert Pannekoek 07:42 13:36 21:47
4 Max van der Wal 08:10 14:06 22:48
5 Herbert de Groot 07:16 16:40 25:00
7 André van den Berg 07:17 17:49 26:26
8 Paul Karrebelt 09:46 16:12 26:53
9 Laurens Verwoest 09:38 17:30 28:18
10 Gerard den Hollander 11:32 17:17 31:09
11 Hans Beverland 11:25 17:19 31:11
12 Jos Engelbert 09:20 19:04 31:14
13 Ralph van Dijk 06:37 43:42 50:59
14 Siem Keyzer 07:03 Alleen zwemmen

 

De volledige uitslagen zijn hier te downloaden